Rejsuj.pl jest społecznością skupiającą żeglarzy. Zapoznaj się z doświadczeniem żeglarskim swoich znajomych, obejrzyj zdjęcia i wideo z rejsów.
Rejsuj.pl to także największa multimedialna baza danych o jachtach.
Zaplanuj z Rejsuj.pl kolejny sezon i umów się na rejs ze znajomymi!

Twoja przeglądarka jest bardzo stara i wymaga uaktualnienia!


Załoga portalu Rejsuj.pl rekomenduje aktualizację Internet Explorera do najnowszej wersji.

Rozwijamy rejsuj.pl

Data:  2010-04-29 12:44:26
(głosów: 1)
Ocena:
Autor: Wojciech Maleika
Przeprowadziliśmy wśród użytkowników sondę, co zniej wynikło...
W sondzie udział wzięło 57 osób, to może niezbyt dużo, ale wierzymy iż każdy kto zagłosował przemyślał swoją odpowiedź, a każdy głos jest dla nas ważny. Oto wyniki sondy:

  • Dodawanie aktualności przez użytkowników - 12 głosów
  • Tworzenie sond przez użytkowników - 1 głos
  • Dodawanie imprez żeglarskich (kalendarium) - 16 głosów
  • Dodawanie / przeglądanie informacji o portach i przystaniach jachtowych - 14 głosów
  • Interaktywna gra w statki pomiędzy dwoma użytkownikami on-line - 8 głosów
  • Forum dyskusyjne o profilu ogólnym - 6 głosów

Rejsuj.pl to jest Wasz portal, to Wy go tworzycie wypełniając ciekawą treścią i zdjęciami. Chcemy także rozwijać go w kierunkach które nam wskażecie. Zatem idziemy za ciosem. Zgodnie z wolą ludu, rozpoczynamy prace nad 2 całkiem nowymi modułami (2 pierwsze miejsca w sondzie), które mamy nadzieję jeszcze bardziej uatrakcyjnią serwis. Planowany termin uruchomienia - koniec czerwca 2010.

Poniżej nieco dokładniejszy opis tych modułów:

  • Dodawanie imprez żeglarskich (kalendarium) - każdy zarejestrowany użytkownik może dodać do kalendarium informacje o wydarzeniu, imprezie itp. (nazwa, miejsce, termin, opis, zdjęcie). Po zaakceptowaniu przez administratora informacja pojawia się w serwisie (boks z najbliższymi imprezami - kalendarium). Dodatkowo możliwość komentowania wpisów przez wszystkich użytkowników.

  • Dodawanie / przeglądanie informacji o portach i przystaniach jachtowych - każdy zarejestrowany użytkownik może dodać informację o przystani jachtowej (nazwa, opis, inne parametry przystani, zdjęcia i wideo, lokalizacja na mapie Google). Istniejące wpisy można komentować, dyskutować o nich na forum, zostać sympatykiem przystani itp. Dodatkowo łatwo dostępna mapa Google z zaznaczonymi przystaniami (po kliknięciu w dowolną przenosimy się do jej opisu). Mapa z przystaniami może być bardzo pomocna przy planowaniu rejsów lub szukaniu ciekawych miejsc gdzie można przystanąć choćby na chwilkę.
Zobacz ofertę rejsów na sezon
01
Gru
2024
Kryptowaluty
Kategoria: inne
Wrocław
15
Lis
2025
Labrador
Kategoria: szanty
Warszawa