Rejsuj.pl jest społecznością skupiającą żeglarzy. Zapoznaj się z doświadczeniem żeglarskim swoich znajomych, obejrzyj zdjęcia i wideo z rejsów.
Rejsuj.pl to także największa multimedialna baza danych o jachtach.
Zaplanuj z Rejsuj.pl kolejny sezon i umów się na rejs ze znajomymi!

Twoja przeglądarka jest bardzo stara i wymaga uaktualnienia!


Załoga portalu Rejsuj.pl rekomenduje aktualizację Internet Explorera do najnowszej wersji.

Rozwijamy rejsuj.pl

Data:  2010-04-29 12:44:26
(głosów: 1)
Ocena:
Autor: Wojciech Maleika
Przeprowadziliśmy wśród użytkowników sondę, co zniej wynikło...
W sondzie udział wzięło 57 osób, to może niezbyt dużo, ale wierzymy iż każdy kto zagłosował przemyślał swoją odpowiedź, a każdy głos jest dla nas ważny. Oto wyniki sondy:

  • Dodawanie aktualności przez użytkowników - 12 głosów
  • Tworzenie sond przez użytkowników - 1 głos
  • Dodawanie imprez żeglarskich (kalendarium) - 16 głosów
  • Dodawanie / przeglądanie informacji o portach i przystaniach jachtowych - 14 głosów
  • Interaktywna gra w statki pomiędzy dwoma użytkownikami on-line - 8 głosów
  • Forum dyskusyjne o profilu ogólnym - 6 głosów

Rejsuj.pl to jest Wasz portal, to Wy go tworzycie wypełniając ciekawą treścią i zdjęciami. Chcemy także rozwijać go w kierunkach które nam wskażecie. Zatem idziemy za ciosem. Zgodnie z wolą ludu, rozpoczynamy prace nad 2 całkiem nowymi modułami (2 pierwsze miejsca w sondzie), które mamy nadzieję jeszcze bardziej uatrakcyjnią serwis. Planowany termin uruchomienia - koniec czerwca 2010.

Poniżej nieco dokładniejszy opis tych modułów:

  • Dodawanie imprez żeglarskich (kalendarium) - każdy zarejestrowany użytkownik może dodać do kalendarium informacje o wydarzeniu, imprezie itp. (nazwa, miejsce, termin, opis, zdjęcie). Po zaakceptowaniu przez administratora informacja pojawia się w serwisie (boks z najbliższymi imprezami - kalendarium). Dodatkowo możliwość komentowania wpisów przez wszystkich użytkowników.

  • Dodawanie / przeglądanie informacji o portach i przystaniach jachtowych - każdy zarejestrowany użytkownik może dodać informację o przystani jachtowej (nazwa, opis, inne parametry przystani, zdjęcia i wideo, lokalizacja na mapie Google). Istniejące wpisy można komentować, dyskutować o nich na forum, zostać sympatykiem przystani itp. Dodatkowo łatwo dostępna mapa Google z zaznaczonymi przystaniami (po kliknięciu w dowolną przenosimy się do jej opisu). Mapa z przystaniami może być bardzo pomocna przy planowaniu rejsów lub szukaniu ciekawych miejsc gdzie można przystanąć choćby na chwilkę.
Zobacz ofertę rejsów na sezon
22
Lut
2020
22
Lut
2020
22
Lut
2020
sex ogloszenia ukrainek
Kategoria: spotkanie towarzyskie
Lublin
27
Lut
2020
dorka12345
Kategoria: inne
Kraków