Rejsuj.pl jest społecznością skupiającą żeglarzy. Zapoznaj się z doświadczeniem żeglarskim swoich znajomych, obejrzyj zdjęcia i wideo z rejsów.
Rejsuj.pl to także największa multimedialna baza danych o jachtach.
Zaplanuj z Rejsuj.pl kolejny sezon i umów się na rejs ze znajomymi!

Twoja przeglądarka jest bardzo stara i wymaga uaktualnienia!


Załoga portalu Rejsuj.pl rekomenduje aktualizację Internet Explorera do najnowszej wersji.

Rozwijamy rejsuj.pl - SONDA

Data:  2010-03-19 14:45:30
Ocena:
W związku z planowanym dalszym rozwojem serwisu rejsuj.pl, zwracamy się z prośbą do Was drodzy żeglarze o podzielenie się z nami swoją opinią.
Przygotowaliśmy zatem krótką sondę, która pomoże nam w wyborze kierunków rozwoju serwisu w najbliższym okresie. Przeczytaj, pomyśl chwilkę i Zagłosuj.

Proponowane modernizacje:

  • Dodawanie aktualności przez użytkowników - podział aktualności na grupy tematyczne, każdy zarejestrowany użytkownik może dodać do danej grupy dowolne aktualności wraz ze zdjęciami (statusy: w edycji, wysłany, zaakceptowany). Po zaakceptowaniu przez administratora informacja pojawia się w serwisie. Dodatkowo możliwość komentowania aktualności przez wszystkich użytkowników.
  • Tworzenie sond przez użytkowników - każdy zarejestrowany użytkownik ma możliwość stworzenia własnej sondy, która umieszczona jest na jego profilu. W głosowaniu mogą brać dział inni użytkownicy. Wyniki widoczne dla wszystkich. Najpopularniejsze sondy dodatkowo dostępne ze strony głównej. Będzie również możliwość komentowania każdej z sond przez wszystkich użytkowników.
  • Dodawanie imprez żeglarskich (kalendarium) - każdy zarejestrowany użytkownik może dodać do kalendarium informacje o wydarzeniu, imprezie itp. (nazwa, miejsce, termin, opis, zdjęcie). Po zaakceptowaniu przez administratora informacja pojawia się w serwisie (boks z najbliższymi imprezami - kalendarium). Dodatkowo możliwość komentowania wpisów przez wszystkich użytkowników.
  • Dodawanie / przeglądanie informacji o portach i przystaniach jachtowych - każdy zarejestrowany użytkownik może dodać informację o przystani jachtowej (nazwa, opis, inne parametry przystani, zdjęcia i wideo, lokalizacja na mapie Google). Istniejące wpisy można komentować, dyskutować o nich na forum, zostać sympatykiem przystani itp. Dodatkowo łatwo dostępna mapa Google z zaznaczonymi przystaniami (po kliknięciu w dowolną przenosimy się do jej opisu).
  • Interaktywna gra w statki pomiędzy dwoma użytkownikami on-line - dwóch dowolnych użytkowników może zagrać on-line w statki - gra w technologi FLASH. Na stronie głównej wyniki najlepszych graczy.
  • Forum dyskusyjne o profilu ogólnym - ogólne rozbudowane forum dyskusyjne dostępne ze strony głównej, dyskusje na wiele pogrupowanych tematów.


Zobacz ofertę rejsów na sezon
01
Gru
2024
Kryptowaluty
Kategoria: inne
Wrocław
15
Lis
2025
Labrador
Kategoria: szanty
Warszawa