Rejsuj.pl jest społecznością skupiającą żeglarzy. Zapoznaj się z doświadczeniem żeglarskim swoich znajomych, obejrzyj zdjęcia i wideo z rejsów.
Rejsuj.pl to także największa multimedialna baza danych o jachtach.
Zaplanuj z Rejsuj.pl kolejny sezon i umów się na rejs ze znajomymi!

Twoja przeglądarka jest bardzo stara i wymaga uaktualnienia!


Załoga portalu Rejsuj.pl rekomenduje aktualizację Internet Explorera do najnowszej wersji.

Dla organizatorów rejsów


Jesteś armatorem jachtu i szukasz załogi na rejsy ?

Prowadzisz agencję żeglarską i organizujesz rejsy żeglarskie w różnych regionach świata?Rejsuj.pl to idealna platforma dla Ciebie aby zaprezentować ofertę swoich rejsów. Tysiące żeglarzy, którzy regularnie odwiedzają naszą stronę, mogą w jednym miejscu przejrzeć ofertę wielu rejsów i wybrać tą najlepszą dla siebie, w tym być może Twoją.


Co zyskujesz umieszczając ofertę w Rejsuj.pl:


 • prezentację swoich rejsów na portalu bardzo popularnym wśród żeglarzy,
   
 • tysiące osób szukających rejsu na najbliższy sezon codziennie przegląda zamieszczone oferty w tym również Twoje,
   
 • zespół rejsuj.pl prowadzi kampanie reklamowe za które Ty nie ponosisz żadnych kosztów,
   
 • masz możliwość łatwego i w pełni multimedialnego opisania jachtów na których organizowane są rejsy co wpływa korzystnie na wybór oferty przez żeglarzy,
   
 • masz możliwość szczegółowego przedstawienia rejsu wraz ze zdjęciami, plikami wideo i nieograniczonym opisem tekstowym,
   
 • wykorzystując własny profil cała twoja oferta jest pogrupowana i przypisana do Ciebie,
   
 • łatwa w obsłudze i ogólnodostępna wyszukiwarka rejsów, która pozwala użytkownikom szczegółowy wybór oferty,
   
 • nadal to Ty jesteś organizatorem i to Ty przyjmujesz zgłoszenia na rejs, my nie pośredniczymy w naborze załogi, jedynie prezentujemy ofertę,

 • uczestnicy Twoich rejsów korzystając z rejsuj.pl jeszcze przed rejsem mogą się poznać wzajemnie, dyskutować o ustaleniu sposobie dojazdu do portu zaokrętowania i innych sprawach organizacyjnych,
   
 • jeżeli uczestnicy mają swoje profile na rejsuj.pl, możesz zapoznać się z ich doświadczeniem żeglarskim.


Koszty i ryzyko:


 • ryzykujesz tym, że szybciej sprzedasz swoje rejsy ;)
   
 • musisz poświęcić trochę czasu na wprowadzenie swojej oferty,
   
 • powinieneś odwiedzać rejsuj.pl aby odpowiadać na pytania użytkowników i aktualizować swoją ofertę (szczególnie wolne miejsca i ceny),
   
 • Całkowity koszt: 0 złotych.


Zobacz jak to robią inni:
 Jak dodać swoją ofertę?


Krok 1: Załóż konto


 1. Wejdż na stronę www.rejsuj.pl i wybierz "Zarejestruj się".
   
 2. Wypełnij formularz podając: login (używany jedynie do logowania, niewidoczny dla użytkowników), hasło, adres e-mail (to na ten adres będziesz dostawać wiadomości od użytkowników oraz od portalu rejsuj.pl), Imię i Nazwisko (patrz uwaga poniżej), miejscowość, stopień żeglarski (firmom zalecamy wybór: bez stopnia).

  Firmom, agencjom żeglarskim i innym osobom prowadzącym działalność gospodarczą zalecamy w polach przeznaczonych na Imię i Nazwisko podanie Nazwy, np:
   
  Imię: Agecja żeglarska
  Nazwisko: "na Fali"
 3. Zapoznaj się z Regulaminem i zatwierdź klikając przycisk "Zarejestruj się".

   
 4. Odbierz e-mail z linkiem aktywacyjnym i kliknij w niego, konto zostało aktywowane.Krok 2: Dodatkowa konfiguracja konta


 1. Po zalogowaniu się w serwisie rejsuj.pl, wybierz z menu "Moje konto" pozycję "Edytuj mój profil".
   
 2. Podaj dodatkowe dane o sobie takie jak: data urdodzenia (możesz podać datę powstania firmy), telefon, nr GG, nr SKYPE. Zaznaczając opcję widoczny powodujesz, że wybrane informacje są widoczne dla wszystkich użytkowników (cecha pożądana), opcja niezaznaczona - dane są widocznie jedynie dla znajomych.
   
 3. Dodaj opis "Kilka zdań o sobie", (to bardzo ważna rzecz) napisz czym się zajmujecie, gdzie organizujecie rejsy, jak się z wami kontaktować i inne przydatne informacje dla potencjalnych klientów.
   
 4. Zatwierdź zmiany klikając przycisk "Zapisz zmiany".
   
 5. Ustaw swoje "Zdjęcie główne" aby odróżniać się od innych. Na stronie profilu kliknij "Dodaj zdjęcie". Zalecamy ustawić tutaj swoje logo lub inny element graficzny kojarzący się z prowadzoną działalnością.
   
 6. Konfiguracja konta dobiegła końca.

   Krok 3: Dodawanie jachtu


 1. Zanim dodasz jacht, sprawdź czy już nie istnieje w systemie, wybierz z menu "Jachty", "Szukaj jachtu", podaj jego nazwę (wystarczy jej fragment). Jeżeli jacht już jest wprowadzony w systemie, nie powinno się go dodawać ponownie,

  Jeśli chcesz uzupełnić profil jachtu o dodatkowe opisy, zdjęcia i wideo musisz skontaktować się z jego moderatorem (opcja "Napisz do moderatora" na profilu jachtu). Tylko moderator ma prawo zarządzać informacjami o jachcie. Możesz poproscić także o przekazanie Ci moderacji jachtu (napisz do niego wiadomość), abyś mógł w pełni zarządzać jego profilem.
   
 2. Jeśli jacht nie istnieje w systemie wybierz z menu "Jachty" pozycję "Dodaj nowy jacht". Wypełnij formularz podając parametry techniczne jachtu oraz jego opis. W opisie przedstaw jacht, jego właściwości i zalety oraz cechy szczególne. Na końcu naciśnij przycisk "Dodaj jacht".
   
 3. Dodając nowy jacht stajesz się jego moderatorem. Zaprezentuj efektownie swój jacht dodając zdjęcie główne (na profilu jachtu kliknij w "Dodaj zdjęcie"), dodaj także kilka zdjęć prezentujących jednostkę na wodzie oraz jego wnętrze (na profilu jachtu zakładka "Zdjęcia i wideo", link "Dodaj zdjęcie"). Dodaj także pliki wideo, film należy umieścić w serwisie Youtube, a następnie podać link do niego wybierając "Dodaj wideo".
   
 4. W dowolnym momencie możesz zmienić / uzupełnić dane jachtu (opcja "Edytuj jacht") oraz zarządzać jego zdjęciami i plikami wideo.
   
 5. Pamiętaj, im dokładniej i lepiej przedstawisz swój jacht, tym bardziej zachęcisz do popłynięcia na nim. 
 

Krok 4: Dodawanie rejsu

 
 1. Wybierz z menu "Rejsy" pozycję "Dodaj nowy rejs". Wypełnij formularz podając: znam jacht (wpisz pierwsze litery nazwy jachtu i wybierz ten właściwy), podaj nazwę rejsu (możesz w nazwie umieścić słowa typu: rejs stażowy, turystyczny, pływy, atlantyk itp. lub podać najatrakcyjniejsze porty / regiony, np. Fiordy norwegii, Londyn, Seszele, Karaiby itp.).

  Ustaw status rejsu na widoczny, podaj datę i port rozpoczęcia oraz zakończenia, liczbę wolnych miejsc, cenę w złotówkach, nazwisko i imię kapitana (o ile informacje te są już znane) oraz co WAŻNE - Kontakt (można tu podać: adres www, adres e-mail, telefon).

  Pozycje Ilość Mm oraz godziny, nie powinny być wypełniane, można je uzupełnić już po zakończeniu rejsu.
   
 2. W opsie rejsu, napisz w kilku zdaniach najważniejsze informacje o organizowanym rejsie, coś o jego trasie, zaletach jachtu / rejsu, dodatkowych kosztach, innych informacjach organizacyjnych.

  Zalecamy ponownie podać dane kontaktowe dla zainteresowanych ofertą (telefon, adres WWW, adres e-mail).
   
 3.  Wyróżnij się - dodaj zdjęcie główne (w profilu rejsu kliknij "Dodaj zdjęcie").
   
 4. Zaprezentuj efektownie swój rejs dodając kilka zdjęć (mogą to być zdjęcia portów i regionów w którym będziecie pływać, ciekawe zdjęcia z poprzednich rejsów itp.). Jeśli możesz dodaj też plik wideo (w profilu rejsu przejdź do zakładki "Zdjęcia i wideo" i wybierz: "dodaj zdjęcie", "dodaj wideo").
   
 5. Po dodaniu rejsu warto dopisać się do rejsu w charakterze organizatora w tym celu kliknij w link "Dopisz się do rejsu" i wybierz funkcję "Organizator". Dzięki temu użytkownicy przeglądający Twój profil w zakładce rejsy będą mogli zobaczyć wszystkie dodane przez Ciebie rejsy.

  Pamiętaj, im lepiej i ciekawiej opiszesz oraz zaprezentujesz swój rejs, tym większe wzbudzisz zainteresowanie .
   
 6. Pamiętaj, aktualizuj na bieżąco liczbę wolnych miejsc oraz cenę rejsu.

  Zachęcaj także innych uczestników Twoich rejsów do zakładania profili na rejsuj.pl i dopisywania sie do rejsów na które płyną. Umożliwi to ich wzajemne zapoznanie się na długo przed resjem i być może pomoże w ustaleniu niektórych szczegółów wyprawy (dojazd, zakupy itp.).

 

W jaki sposób mogę uatrakcyjnić swoją ofertę i zwiększyć skuteczność?W tym celu stosuj poniższe zasady:
 
 • zakładając swój profil, profil jachtu i profil rejsu podaj w formularzach jak najwięcej inforamacji, zaspokoisz w ten sposób ciekawość użytkowników,
   
 • ustaw zdjęcia główne do swojego profilu, profilu jachtów i rejsów  (najlepiej wybierz jakieś atrakcyjne i wyrózniające się zdjęcia),
   
 • wzbogać profil użytkownika, jachtu i rejsu zdjęciami i materiałami wideo,
   
 • wprowadzając opisy jachtu i rejsu trzymaj się zasady nie za dużo, przejrzyście, podając najistotniejsze informacje (koniecznie podaj dane kontaktowe),                                                                                                      
 • dopisz się do każdego rejsu w charakterze organizatora,
   
 • zachęcaj użytkowników którzy zapisują się na Twoje rejsy do zakładania profilu na rejsuj.pl i dopisywania sie do rejsów na które płyną, będą mogli poznać się już przed rejsem,
   
 • dodaj wybrane rejsy z poprzednich sezonów - pokaż jak wyglądają Twoje rejsy
   
 • możesz wykorzystywać portal rejsuj.pl do kontaktu z użytkownikami (tymi którzy posiadają konto).

Dodatkowe informacje...


Jeśli chcesz promować swoje rejsy na inne dodatkowe sposoby, umieścić swoją reklamę w portalu, przeprowadzić kampanię reklamową na naszych stronach, napisz: info@rejsuj.pl.


 
Zobacz ofertę rejsów na sezon
01
Gru
2024
Kryptowaluty
Kategoria: inne
Wrocław
15
Lis
2025
Labrador
Kategoria: szanty
Warszawa