Rejsuj.pl jest społecznością skupiającą żeglarzy. Zapoznaj się z doświadczeniem żeglarskim swoich znajomych, obejrzyj zdjęcia i wideo z rejsów.
Rejsuj.pl to także największa multimedialna baza danych o jachtach.
Zaplanuj z Rejsuj.pl kolejny sezon i umów się na rejs ze znajomymi!

Twoja przeglądarka jest bardzo stara i wymaga uaktualnienia!


Załoga portalu Rejsuj.pl rekomenduje aktualizację Internet Explorera do najnowszej wersji.

Jacht z egzotyczną wyspą na pokładzie

Data:  2011-08-09 21:24:45
Ocena:
  Żródło: www.gizmag.com
Posiadanie własnego jachtu jest z pewnością marzeniem wielu osób. Zwłaszcza jeśli wiąże się to z zabraniem własnego kawałka egzotyki gdziekolwiek chcesz. Taką możliwość daje jacht Tropical Paradise Island.
Projekt Tropical Island Paradise oparty na stworzonym wcześniej Streets of Monaco to 90-metrowa wyspa, która może pływać z maksymalną prędkością sięgającą 15 węzłów. Na głównym pokładzie znajduje się plaża wraz z basenami - zatokami wokół których rozlokowane są kabiny z widokiem na basen i morze bądź wodospad spływający z wulkanu stworzonego na pokładzie. Dodatkowo do dyspozycji pasażerów bar na świeżym powietrzu, prywatne Spa i cztery apartament VIP dla przyjaciół - każdy z własnym balkonem.

Na jachcie tej klasy nie mogło także zabraknąć lądowiska dla helikoptera oraz rozkładanych automatycznie pomostów na rufie ułatwiających uprawianie sportów wodnych czy kąpiele w morzu.


Zdjęcia

Zobacz ofertę rejsów na sezon
20
Maj
2019
http://
Kategoria: inne
Leśnica
20
Maj
2019
e-ospele.pl
Kategoria: inne
Obrzycko
26
Maj
2019
Radiooperator SRC
Kategoria: kursy / szkolenia
Gdynia
27
Maj
2019
Żeglarz Jachtowy Intensywny
Kategoria: kursy / szkolenia
Gdynia