Rejsuj.pl jest społecznością skupiającą żeglarzy. Zapoznaj się z doświadczeniem żeglarskim swoich znajomych, obejrzyj zdjęcia i wideo z rejsów.
Rejsuj.pl to także największa multimedialna baza danych o jachtach.
Zaplanuj z Rejsuj.pl kolejny sezon i umów się na rejs ze znajomymi!

Twoja przeglądarka jest bardzo stara i wymaga uaktualnienia!


Załoga portalu Rejsuj.pl rekomenduje aktualizację Internet Explorera do najnowszej wersji.

Koncert na betonowcu

Data:  2011-08-08 13:23:28
Ocena:
  Żródło: jkazs.szn.pl
W sobotę 27 sierpnia o godz. 22.00 na Betonowcu odbędzie się koncert w wykonaniu Roberta Kanaana. Będzie to spektakl muzyczny w którym artysta wykorzystuje projekcje aktywne na ekranie, pokazy pirotechniczne i efekty świetlne.
To kolejne muzyczne przedsięwzięcie, które odbędzie się na betonowym kadłubie statku z okresu II wojny światowej, który znajduje się na Jeziorze Dąbie.

Robert Kanaan jest absolwentem Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Muzyka przez niego komponowana, wykonywana jest na żywo, na syntezatorach, instrumentach perkusyjnych i na vocoderze. Każdy koncert jest indywidualny, zależny od atmosfery i plastyki miejsca.

Koncert dla publiczności jest darmowy. Opłata będzie pobierana tylko za transport pod muzyczną scenę. Ośrodek Sportu i Rekreacji w Goleniowie przygotował transport wodny pod Betonowiec, liczba miejsc jest ograniczona.

Jednostki będą wypływać z Przystani Żeglarskiej OSiR w Lubczynie o godz. 20.30. Bilety w cenie 25 zł będą dostępne w biurze OSiR w Goleniowie (ul. Sportowa 25, stadion miejski) od 16 sierpnia br.

Zamiar indywidualnego uczestnictwa w imprezie należy zgłosić organizatorom do dnia 22.VII br. wysyłając maila na adres osir@osir.goleniow.pl z następującymi informacjami: nazwa i rodzaj jednostki, wielkość (długość, szerokość, wysokość z masztem, zanurzenie), armator, osoba prowadząca, przewidywana ilość załogantów (pasażerów) oraz dane kontaktowe. Organizatorzy przypominają o oświetleniu nocnym jednostek.

Tak wyglądał koncert z okazji 700-lecie SzczecinkaZobacz ofertę rejsów na sezon
01
Gru
2024
Kryptowaluty
Kategoria: inne
Wrocław
15
Lis
2025
Labrador
Kategoria: szanty
Warszawa