Rejsuj.pl jest społecznością skupiającą żeglarzy. Zapoznaj się z doświadczeniem żeglarskim swoich znajomych, obejrzyj zdjęcia i wideo z rejsów.
Rejsuj.pl to także największa multimedialna baza danych o jachtach.
Zaplanuj z Rejsuj.pl kolejny sezon i umów się na rejs ze znajomymi!

Twoja przeglądarka jest bardzo stara i wymaga uaktualnienia!


Załoga portalu Rejsuj.pl rekomenduje aktualizację Internet Explorera do najnowszej wersji.

Oficjalne powitanie Zbigniewa Gutkowskiego

Data:  2011-07-20 11:20:52
(głosów: 1)
Ocena:
  Żródło: www.polishoceanracing.com.pl
Doczekaliśmy się, zgodnie z zapowiedziami odbędzie się oficjalne powitanie naszego żeglarza w Sopocie. W najbliższą sobotę 23 lipca o godzinie 15:45 Zbigniew Gutek Gutkowski na jachcie Operon Racing wpłynie do sopockiej mariny.
Gutek już od około dwóch tygodni przebywa w Polsce tak samo jego jacht który przeprowadził do Trójmiasta z La Rochelle, ostatniego portu wokółziemskich regat Velux 5 Oceans. Uroczystości powitania żeglarza związane są ze zdobyciem przez niego świetnego - drugiego (!) miejsca, podczas tych regat. Żeglarz będzie widoczny z mola już na godzinę przed zacumowaniem. Po przybiciu do mariny przejdzie na plac u nasady mola, gdzie odbędzie się dalsza część imprezy. Zapraszamy wszystkich kibiców do wzięcia udziału w tym wydarzeniu. Na lądzie Gutka przywita Wydawnictwo Pedagogiczne OPERON, sponsor tytularny jachtu, oraz prezydent Sopotu Jacek Karnowski.

Program:

12:00 - 17:00 - quizy żeglarskie i inne atrakcje dla dzieci i młodzieży. Nagrody dla zwycięzców wręczy Gutek, plac Kuracyjny.

14:30 - koncert Strefy Mocnych Wiatrów, plac Kuracyjny;

15.45 - przypłynięcie Gutka ze Stoczni Marynarki Wojennej do mariny w Sopocie. Pokaz słupów wodnych jednostki strażackiej PGNiG

16:00 - oficjalne powitanie Gutka przez sponsora jachtu Wydawnictwo Pedagogiczne Operon, prezydenta Sopotu i firmę Velux.

16:30 - uroczyste przejście na plac Kuracyjny


Zobacz ofertę rejsów na sezon
01
Gru
2024
Kryptowaluty
Kategoria: inne
Wrocław
15
Lis
2025
Labrador
Kategoria: szanty
Warszawa