Rejsuj.pl jest społecznością skupiającą żeglarzy. Zapoznaj się z doświadczeniem żeglarskim swoich znajomych, obejrzyj zdjęcia i wideo z rejsów.
Rejsuj.pl to także największa multimedialna baza danych o jachtach.
Zaplanuj z Rejsuj.pl kolejny sezon i umów się na rejs ze znajomymi!

Twoja przeglądarka jest bardzo stara i wymaga uaktualnienia!


Załoga portalu Rejsuj.pl rekomenduje aktualizację Internet Explorera do najnowszej wersji.

Premiera jachtu ze stoczni Galeon

Data:  2011-05-27 14:18:36
Ocena:
Autor: rejsuj.pl   Żródło: trójmiasto.pl
Już niebawem odbędzie się premiera nowego jachtu motorowego o nazwie 400 Fly zbudowanego przez stocznię Galeon ze Straszyna a zaprojektowanego przez Tonyego Castro oferującego bardzo przestronne wnętrze jak na tą klasę jachtów.
Przystosowany dla dziesięciu osób, posiada przestronny górny pokład na którym można umieścić lodówkę i stół jadalny. W ofercie możliwość zamówienia automatycznie opuszczanej platformy rufowej ułatwiającej korzystanie ze sprzętu wodnego. Między salonem i kokpitem przewidziano rozsuwane drzwi. Aneks kuchenny można umieścić w salonie bądź na dolnym pokładzie, dodatkowo stół jadalny oraz kanapy tuż obok stanowiska dla sternika. Natomiast na dolnym pokładzie znajdą się dwie sypialnie oraz dwie łazienki z prysznicami. Co najważniejsze we wszystkich pomieszczeniach zapewniono wysokość odpowiednią do stania.

Dla teog modelu przewidziano szeroki wybór napędów obejmujący rozwiązania takie jak IPS, Aquadrive czy Axius, które w połączeniu z dynamicznymi i oszczędnymi silnikami pozwolą na dopasowanie jachtu do własnych wymagań.

Parametry techniczne Galeon 400 Fly:
  • Długość kadłuba - 11,79 m
  • Długość całkowita - 12,10 m
  • Szerokość kadłuba - 4,10 m
  • Zanurzenie maksymalne - 0,79m
  • Limit załogi - 10
  • Kategoria - B
Zobacz ofertę rejsów na sezon
01
Gru
2024
Kryptowaluty
Kategoria: inne
Wrocław
15
Lis
2025
Labrador
Kategoria: szanty
Warszawa