Rejsuj.pl jest społecznością skupiającą żeglarzy. Zapoznaj się z doświadczeniem żeglarskim swoich znajomych, obejrzyj zdjęcia i wideo z rejsów.
Rejsuj.pl to także największa multimedialna baza danych o jachtach.
Zaplanuj z Rejsuj.pl kolejny sezon i umów się na rejs ze znajomymi!

Twoja przeglądarka jest bardzo stara i wymaga uaktualnienia!


Załoga portalu Rejsuj.pl rekomenduje aktualizację Internet Explorera do najnowszej wersji.

1111 użytkownik serwisu rejsuj.pl

Data:  2011-03-25 19:38:46
(głosów: 2)
Ocena:
Autor: Wojciech Maleika
Każdy serwis społecznościowy z dumą informuje o przekroczeniu pewnej okrągłej liczby zarejestrowanych użytkowników. My także pragniemy poinformować, że całkiem niedawno zostało założone konto 1111 użytkownika
Serwisy w których istotną rolę odgrywają użytkownicy dążą do tego, aby pozyskać ich jak najwięcej. Dlatego też osiągnięcie kolejnych "okrągłych" liczb zarejestrowanych użytkowników jest często przez nie z dumą eksponowane. Jaka jest ta okrągła liczba? - dla jednych będzie to setny użytkownik, dla innych tysięczny, a dla największych graczy milionowy czy nawet dziesięciomilionowy.

My też z dumą chcemy ogłosić nasz wynik, ale aby być nieco bardziej oryginalni (a przecież tacy często są żeglarze - nietuzinkowi i traktujący świat z przymrużeniem oka) pragniemy poinformować że dnia 7 marca 2011 o godz. 01:02 (ach ci nocni internauci) zostało założone na portalu rejsuj.pl tysiąc sto jedenaste konto. Owym "okrągłym inaczej" użytkownikiem okazał się Krystian z Krakowa.

Niestety na tym etapie naszego rozwoju nie możemy jeszcze z tego powodu przyznać nagrody rzeczowej w postaci rejsu, barometru, czy choćby tablicy z węzłami własnoręcznie wykonanej przez nas, ale szczerze gratulujemy i życzymy Panu Krystianowi wielu rejsów, kilku barometrów i jednej tablicy z węzłami na ścianie w pokoju.

Jednocześnie zobowiązujemy się, że 11 111 użytkownik naszego serwisu otrzyma jedną z w/w nagród. Mamy nadzieję że nie będziemy na niego długo czekać.

Pozdrawiamy wszystkich naszych zarejestrowanych i niezarejstrowanych (jeszcze) użytkowników
Zespół rejsuj.pl
Zobacz ofertę rejsów na sezon
01
Gru
2024
Kryptowaluty
Kategoria: inne
Wrocław
15
Lis
2025
Labrador
Kategoria: szanty
Warszawa