Rejsuj.pl jest społecznością skupiającą żeglarzy. Zapoznaj się z doświadczeniem żeglarskim swoich znajomych, obejrzyj zdjęcia i wideo z rejsów.
Rejsuj.pl to także największa multimedialna baza danych o jachtach.
Zaplanuj z Rejsuj.pl kolejny sezon i umów się na rejs ze znajomymi!

Twoja przeglądarka jest bardzo stara i wymaga uaktualnienia!


Załoga portalu Rejsuj.pl rekomenduje aktualizację Internet Explorera do najnowszej wersji.

Dni Morza - Sail Szczecin 2011

Data:  2011-03-06 19:30:13
(głosów: 1)
Ocena:
Autor: rejsuj.pl
Już tradycyjnie w drugi weekend czerwca w Szczecinie odbędą się Dni Morza - Sail Szczecin. Na 15-metrowej scenie na wodzie odbędzie się koncert zagranicznej gwiazdy, do tego jak zawsze fajerwerki, koncerty szantowe, liczne żaglowce i okręty wojenne cumujące przy Wałach Chrobrego i Łasztowni.
W sobotni wieczór na Łasztowni odbędzie się finał trzeciej edycji koncertów szantowych współorganizowanych przez Polskie Radio Szczecin: Sail Szczecin - Płyńmy do Szczecina. Wśród zespołów m.in. Mechanicy Szanty.

"W programie nie zabraknie także atrakcji dla dzieci"
mówi Jerzy Raducha, kierownik biura ds. morskich w magistracie. "W sobotę i w niedzielę dwa koncerty szantowe dla dzieciaków."

Koszt tegorocznych Dni Morza Sail Szczecin to około 2,5 miliona złotych a na promocję imprezy miasto wyda 300 tysięcy złotych. Zdaniem radnego PiS, Piotra Jani, to mało. "Gdybym wiedział wcześniej, to być może proponowałbym zmienić trochę budżet. Zrozumiałem, że jest zakontraktowanych 30 statków, to będzie taki trochę ubogi rok" stwierdził Jania.

"Ze względu na lokalizację sceny, nie możemy zaprosić do Szczecina wielkich żaglowców, ale czasami słyszymy taką opinię, że Dni Morza są za morskie i po co te żaglowce" odpowiada Jerzy Raducha.

Muzyczną gwiazdą imprezy będzie zespół Safri Duo, duński zespół perkusyjny, znany z takich hitów jak "Played-A-Live" czy "Helele".

Szczegółowy program Dni Morza 2011 wraz z imprezami towarzyszącymi
Zobacz ofertę rejsów na sezon
17
Lip
2019
sullasimor1981
Kategoria: kursy / szkolenia
Do Lacha pod Krzyżową
17
Lip
2019
izlearatem1974
Kategoria: spotkanie towarzyskie
Sadowiec
17
Lip
2019
tkinpailmencop1971
Kategoria: spotkanie żeglarskie
Czaganiec
17
Lip
2019
reimicpostwhir1972
Kategoria: spotkanie żeglarskie
Kulasze