Rejsuj.pl jest społecznością skupiającą żeglarzy. Zapoznaj się z doświadczeniem żeglarskim swoich znajomych, obejrzyj zdjęcia i wideo z rejsów.
Rejsuj.pl to także największa multimedialna baza danych o jachtach.
Zaplanuj z Rejsuj.pl kolejny sezon i umów się na rejs ze znajomymi!

Twoja przeglądarka jest bardzo stara i wymaga uaktualnienia!


Załoga portalu Rejsuj.pl rekomenduje aktualizację Internet Explorera do najnowszej wersji.

Morskie Stowarzyszenie Regatowe rozpoczyna sezon

Data:  2010-04-26 19:38:52
Ocena:
Autor: Informacja prasowa MSR
Nowa strona internetowa Morskiego Stowarzyszenia Regatowego oraz Otwarty Trening organizowany dla chętnych w dniach 8-9.05.2010 w Gdyni to znak, że MSR rozpoczął w tym sezonie swoją działalność.

Morskie Stowarzyszenie Regatowe ma zaszczyt zaprezentować nową stronę internetową www.regatymorskie.pl, na której Stowarzyszenie będzie publikować informacje o regatach na morzu oraz istotnych faktach z życia stowarzyszenia. Najbliższym wydarzeniem organizowanym przez MSR jest Otwarty Trening, który odbędzie się 8-9.05.2010 w Gdyni.

Trening jest otwarty dla każdej załogi, która zamierza startować w regatach na morzu. Trening zaczyna się od krótkiego spotkania organizacyjnego o 09.30 w sali wykładowej JKM Gryf w Gdyni. O 11.00 zaplanowany jest pierwszy treningowy start. Trening zaplanowany jest do maksymalnie 15.00. Identycznie wygląda harmonogram na niedzielę (09.05). MSR zapewnia bojki, rozstawienie trasy i dobrą zabawę.

Morskie Stowarzyszenie Regatowe zostało powołane przez żeglarzy aktywnie startujących w regatach na jachtach morskich, aby promować regatowe żeglarstwo morskie, dbać o jakość regat morskich oraz pomagać nowym załogom w pierwszych krokach na morzu.

Kontakt ze stowarzyszeniem:
msr@regatymorskie.pl
Zobacz ofertę rejsów na sezon
01
Gru
2024
Kryptowaluty
Kategoria: inne
Wrocław
15
Lis
2025
Labrador
Kategoria: szanty
Warszawa