Rejsuj.pl jest społecznością skupiającą żeglarzy. Zapoznaj się z doświadczeniem żeglarskim swoich znajomych, obejrzyj zdjęcia i wideo z rejsów.
Rejsuj.pl to także największa multimedialna baza danych o jachtach.
Zaplanuj z Rejsuj.pl kolejny sezon i umów się na rejs ze znajomymi!

Twoja przeglądarka jest bardzo stara i wymaga uaktualnienia!


Załoga portalu Rejsuj.pl rekomenduje aktualizację Internet Explorera do najnowszej wersji.

Duże zmiany na rejsuj.pl

Data:  2011-02-01 23:52:58
(głosów: 5)
Ocena:
Autor: Wojciech Maleika

28 stycznia 2011 roku, niemal w pierwszą rocznicę powstania serwisu rejsuj.pl oddajemy w Państwa ręcę kolejną rozbudowaną wersję systemu. Wprowadzone zmiany obejmowały kilkadziesiąt pozycji

1. Przebudowa strony głównej

Wprowadziliśmy podział artykułów na kategorie tematyczne. Prezentowane wiadomości na stronie głównej są teraz pogrupowane. Mamy nadzieje, że ułatwi to śledzenie informacji które są w kręgu naszych zainteresowań.
Pojawia się nowa kolumna z boksem "Na skróty", gdzie wraz z rozwojem serwisu będą pojawiać się linki do najciekawszych artykułów, poradników czy ciekawych działów serwisu.

Każdy zalogowany użytkownik ma ułatwiony dostęp do podstawowych opcji swojego konta oraz poczty. Teraz najważniejsze opcje dotyczące Twojego konta znajdziesz w jednym miejscu. Dodatkowe ikony powiadamiają o nowych zaproszeniach, zdarzeniach oraz poczcie.
2. Przebudowa "Mojej tablicy"

Od dziś dużo łatwiej dowiesz się o aktywności Twoich znajomych w portalu. Wszystkie zdarzenia (dopisanie się do rejsu, dodanie rejsu, obserwowanie rejsu, dodanie zdjęć czy wideo do profilu / rejsu/ jachtu, dodanie kometarza i wiele innych) są wyświetlone w przejrzysty chronologiczny sposób. Mamy nadzieję że ułatwi to wszystkim wymianę informacji pomiędzy użytkownikami - znajomymi.

Dodaj dowolną informację na Swojej tablicy - podziel się informacją ze swoimi znajomymi.


3. Prezentacja artykułów.

Zmieniliśmy layout prezentowanych wiadomości, dodając możliwość oceniania czy komentowania artykułów. Dodatkowo pełna integracja z Facebookiem.

4. Wiele innych zmmian.

Wymieńmy tu choćby możliwość powiększania awatarów użytkowników, rejsów, jachtów i wydarzeń (o ile zostały ustawione po wprowadzeniu zmian). Liczba drobnych zmian wprowadzonych w różnych modułach jest naprawde imponująca.

Mamy nadzieję, że wprowadzone modyfikacje zostaną odebrane pozytywnie. Zachęcamy do komentowania oraz ewentualnych propozycji - zostaw komentarz pod tym artykułem.

Pozdrawiamy
zespół rejsuj.pl
Zobacz ofertę rejsów na sezon
01
Gru
2024
Kryptowaluty
Kategoria: inne
Wrocław
15
Lis
2025
Labrador
Kategoria: szanty
Warszawa