Rejsuj.pl jest społecznością skupiającą żeglarzy. Zapoznaj się z doświadczeniem żeglarskim swoich znajomych, obejrzyj zdjęcia i wideo z rejsów.
Rejsuj.pl to także największa multimedialna baza danych o jachtach.
Zaplanuj z Rejsuj.pl kolejny sezon i umów się na rejs ze znajomymi!

Twoja przeglądarka jest bardzo stara i wymaga uaktualnienia!


Załoga portalu Rejsuj.pl rekomenduje aktualizację Internet Explorera do najnowszej wersji.

"Czarny Diament" wraca do Polski po 32.latach

Data:  2010-04-21 10:45:12
Ocena:
  Żródło: www.aroundtheworld.pl
Jacht "Czarny Diament" wyruszył 18 kwietnia rano z Dominikany w rejs do portu macierzystego w Szczecinie, który zostawił za rufą... 32 lata temu!
Przez tak długi czas kpt. Jerzy Radomski przebył na jego pokładzie ponad 235 000 mil morskich - jest to odpowiednik siedmiokrotnego okrążenia globu!

Kapitan Jerzy Radomski wyruszył w rejs z Karaibów na Azory. Stamtąd "Czarny Diament" pożegluje ku portom Anglii, a swój rejs ma zakończyć w czerwcu 2010 w Szczecinie - porcie macierzystym. To ostatni etap wokółziemskiej włóczęgi!

www.aroundtheworld.pl objęło patronatem ten historyczny rejs!

Zapraszamy do wysłuchania wywiadu z kapitanem, który zarejestrowaliśmy w przeddzień wypłynięcia "Diamenta" z Dominikany, wystarczy kliknąć na link poniżej aby posłuchać on-line lub ściągnąć plik:

http://wbx.me/l/?u=http://ekofon.blogspot.com/2010/04/kpt-jerzy-radomski-i-czarny-diament.html

UWAGA!
Istnieje jeszcze możliwość dołączenia do załogi jachtu na Azorach na trasę do Polski. Po bardziej szczegółowe informacje piszcie na info@aroundtheworld.pl

Zapraszamy także na www.aroundtheworld.pl po bieżące informacje o przebiegu rejsu, wkrótce powstanie odrębna strona poświęcona tej ważnej podroży, o czym nie omieszkamy poinformować.

Pomyślnych wiatrów!
Patrycja Długoń i Mikołaj Westrych

Zobacz ofertę rejsów na sezon
01
Gru
2024
Kryptowaluty
Kategoria: inne
Wrocław
15
Lis
2025
Labrador
Kategoria: szanty
Warszawa