Rejsuj.pl jest społecznością skupiającą żeglarzy. Zapoznaj się z doświadczeniem żeglarskim swoich znajomych, obejrzyj zdjęcia i wideo z rejsów.
Rejsuj.pl to także największa multimedialna baza danych o jachtach.
Zaplanuj z Rejsuj.pl kolejny sezon i umów się na rejs ze znajomymi!

Twoja przeglądarka jest bardzo stara i wymaga uaktualnienia!


Załoga portalu Rejsuj.pl rekomenduje aktualizację Internet Explorera do najnowszej wersji.

Wybierz się na rejs z piratami!

Data:  2010-12-26 21:01:01
Ocena:
Firma "To The Point" jest szczęśliwa, mogąc przedstawić Państwu niezwykle atrakcyjną ofertę wycieczki - rejs statkiem u wybrzeży Somalii, po wodach naszpikowanych piratami.
Źródło: www.joemonster.org

Na pokład luksusowego pasażerowca wchodzi się w Dżibuti w Zatoce Adeńskiej blisko ujście do Morza Czerwonego, a schodzi na ląd w Mombasie w Kenii, siedem bogatych we wrażenia dni później.

Ceny zaczynają się od 5.200 $ od osoby (kabina dwuosobowa), a kończą na 6.900 $ (kabina z werandą). Naprawdę wypoczniesz tam jak nigdzie indziej.

Tanio?! Tak, ale tylko pod warunkiem, że cały arsenał weźmiesz na statek ze sobą. Jeśli nie dysponujesz własną bronią, możesz wypożyczyć ją u Głównego Rusznikarza. Dobrą zabawę gwarantują imprezy ze strzelbami, czy też konkursy strzeleckie organizowane co noc.

Ale najlepsza zabawa to, oczywiście, trening w strzelaniu do piratów.
Celem tego rejsu jest kilkukrotne przepłynięcie wzdłuż wybrzeży Somalii i prowokowanie tamtejszych piratów, by spróbowali przejąć statek.

Oto ile kosztuje wypożyczenie broni:


Wypożycz automat M-16 za jedyne 25 $ dziennie z zapasem amunicji po promocyjnej cenie 16 $ za 100 nabojów przeciwpancernych kalibru 5.56mm.

Nie dysponujesz taką gotówką? No to wypożycz sobie automat z zamontowanym celownikiem AK-47 za jedyne 9 $ dziennie (amunicja 7.62mm za jedyne 12 $ za 100 nabojów).

Haaalo! Nic tak nie przykuwa uwagi piratów jak Barrett M-107 z półcalową lufą; jedyne 59 $ dziennie z 25 nabojami przeciwpancernymi (29.95 $).

Chcesz NAPRAWDĘ wywrzeć ogromne wrażenie?! Wypożycz ręczny granatnik przeciwpancerny za jedyne 175 $ dziennie. Trzy granaty rozpryskowe GRATIS!!!

W cenę wycieczki wliczony jest pełny ekwipunek do działania w nocy (m.in. nowoczesne noktowizory). W godzinach nocnych kawa za darmo, a paszteciki i inne przekąski są dostępne na pokładzie głównym od 19 do 6.

Pakiet deluxe zawiera wyżywienie dla prawdziwych smakoszy, a w każdym pokoju - mini-barek.
Ale to jeszcze nie wszystko!! Podwójnie sprzężone działka są dostępne za jedyne 450 $ za 30 sekund nieprzerwanego ognia.

Firma gwarantuje przeżycie przynajmniej dwóch prób podejścia piratów pod statek. Jeśli nie, otrzymacie 1000 dolarów zwrotu po zejściu na ląd w Mombasie.

Statek dryfuje z prędkością około 5 węzłów zaledwie 12 mil morskich od wybrzeży Somalii, tak więc są to wody międzynarodowe, gdzie i piraci nie mają żadnych praw. W rzeczywistości dokonywane są trzy podejścia na najbardziej zdradzieckich wodach, by mieć maksymalną pewność, że piraci nie przegapią okazji.

W nocy statek jest w pełni oświetlony, race świetlne są wystrzeliwane co 5 minut, a głośna muzyka skierowana z pokładu głównego ku wybrzeżom Somalii, ma zapewnić pasażerom i załodze maksimum zainteresowania ze strony miejscowych oprychów.

Firma przytacza poniżej opinie uczestników “Rejsu z piratami":

“Sześć ataków w 4 dni to więcej niż oczekiwaliśmy. Strąciłem trzech piratów, moja żonka przygwoździła dwóch, a mój 12-letni syn zatopił dwie łodzie pirackie ze swojego działka. Ten wspaniały rejs to idealna rozrywka dla całej rodziny"
- Fred D., Cincinnati, Ohio.

“Piraci 0 : Pasażerowie 32! Warto było popłynąć! Naprawdę gorąco polecam!" - Ben L., Bethesda, Maryland.

“Nie bawiłem się tak dobrze od ostatniego lotu helikopterem w Wietnamie. Nie martwcie się, że piraci was dopadną… nawet nie będą w stanie dostatecznie się zbliżyć. Strzelają jakimś gównem i fatalnie celują" - Dan J. , Denver, Colorado.

Przeżyj przygodę swojego życia i upoluj sobie PRAWDZIWEGO PIRATA. Ale uwaga! Liczba miejsc ograniczona!!

Zdjęcia

Zobacz ofertę rejsów na sezon
31
Gru
2023
Zezwolenia na pobyt stały w Polsce
Kategoria: szanty
Łódź
06
Sty
2024
Żeglowanie z Golden Retriever
Kategoria: spotkanie żeglarskie
Wadowice
01
Lut
2024
Koceo
Kategoria: inne
Szczecin
01
Gru
2024
Kryptowaluty
Kategoria: inne
Wrocław