Rejsuj.pl jest społecznością skupiającą żeglarzy. Zapoznaj się z doświadczeniem żeglarskim swoich znajomych, obejrzyj zdjęcia i wideo z rejsów.
Rejsuj.pl to także największa multimedialna baza danych o jachtach.
Zaplanuj z Rejsuj.pl kolejny sezon i umów się na rejs ze znajomymi!

Twoja przeglądarka jest bardzo stara i wymaga uaktualnienia!


Załoga portalu Rejsuj.pl rekomenduje aktualizację Internet Explorera do najnowszej wersji.

Kolejny moduł na portalu - przystanie

Data:  2010-10-16 20:00:20
(głosów: 2)
Ocena:
Tym razem oddajemy do Państwa dyspozycji moduł przystanie. To od Państwa zależy jak dużo informacji na temat przystani całego świata znajdzie się w naszej bazie ponieważ każdy może edytować ich profile uzupełniając je o nowe informacje.


Autor: rejsuj.pl


Moduł przystanie to kolejny, który wybraliście Państwo w przeprowadzonej wiosną sondzie. Dzięki niemu każdy użytkownik może dodawać przystanie jachtowe, porty handlowe, kotwicowiska, szuwary itd. w których kiedyś cumował podając użyteczne informacje o ilości miejsc, lokalizacji, minimalnej głębokości, samej przystani czy okolicy. Dodatkowo miejsce na zdjęcia i wideo które z pewnością przydadzą się żeglarzom wybierającym się do danych portów oraz forum na którym można prowadzić dyskusje, zadawać pytania osobom bardziej zorientowanym. Nieczęsto spotykana możliwość edycji przystani przez wszystkich użytkowników bez względu na to czy są oni moderatorami przystani daje Państwu okazję do zamieszczenia dużej ilości informacji i wzbogacania tych które zamieścili przed Wami inni użytkownicy.

Zachęcamy do dodawania przystani nawet gdy nie znamy pełnych informacji na ich temat, zawsze może znaleźć się ktoś kto je uzupełni aby inni mogli korzystać z Państwa doświadczeń i planować swoje rejsy :)
Zobacz ofertę rejsów na sezon
01
Gru
2024
Kryptowaluty
Kategoria: inne
Wrocław
15
Lis
2025
Labrador
Kategoria: szanty
Warszawa