Rejsuj.pl jest społecznością skupiającą żeglarzy. Zapoznaj się z doświadczeniem żeglarskim swoich znajomych, obejrzyj zdjęcia i wideo z rejsów.
Rejsuj.pl to także największa multimedialna baza danych o jachtach.
Zaplanuj z Rejsuj.pl kolejny sezon i umów się na rejs ze znajomymi!

Twoja przeglądarka jest bardzo stara i wymaga uaktualnienia!


Załoga portalu Rejsuj.pl rekomenduje aktualizację Internet Explorera do najnowszej wersji.

Szantowisko w Rocker Club

Data:  2010-03-25 13:01:02
Ocena:
Kolejne spotkanie braci żeglarskiej organizowane przez klub Maszoperia oraz Rocker Club na którym wystąpi Przemysław Mordalski już 28.03!
Artysta ten pojawił się w polskim światku szantowym 10 lat temu, jako lider zespołu Prezes i Załoga, prezentując własne kompozycje autorskie. Z czasem coraz częściej widywany jako solista, zyskuje coraz większe uznanie jurorów i zdobywa liczne nagrody na festiwalach. Jego niski głos o aksamitnym odcieniu i postura wielkiego, silnego stróża prawa zjednuje mu coraz większą liczbę fanów, szczególnie wśród płci pięknej. W repertuarze Przemka dominują ballady własnego autorstwa. Utwory takie jak "Lazurowe sny" czy "Kiedy wreszcie", na koncertach, śpiewane są często przy wtórze publiczności.
Daje się poznać również jako świetny organizator letnich, szantowych festiwali w Bełchatowie i Tucholi.
Po kilku występach w towarzystwie muzyków z zespołu Stare Dzwony przenosi się w okolice Mrzeżyna i Trzebiatowa, gdzie dalej prowadzi działalność popularyzującą śpiewanie o morzu i żeglowaniu, doskonaląc swój warsztat muzyczno-wokalny. Przemek Mordalski nie powiedział jeszcze ostatniego słowa w swojej artystycznej działalności - i wciąż wielu czeka na jego nagrania, nowe utwory oraz koncerty.

Niedziela 28 marca, godz. 19.00
Miejsce: Rocker Club (Szczecin)
Wstęp wolny!!!
Zobacz ofertę rejsów na sezon
01
Gru
2024
Kryptowaluty
Kategoria: inne
Wrocław
15
Lis
2025
Labrador
Kategoria: szanty
Warszawa