Rejsuj.pl jest społecznością skupiającą żeglarzy. Zapoznaj się z doświadczeniem żeglarskim swoich znajomych, obejrzyj zdjęcia i wideo z rejsów.
Rejsuj.pl to także największa multimedialna baza danych o jachtach.
Zaplanuj z Rejsuj.pl kolejny sezon i umów się na rejs ze znajomymi!

Twoja przeglądarka jest bardzo stara i wymaga uaktualnienia!


Załoga portalu Rejsuj.pl rekomenduje aktualizację Internet Explorera do najnowszej wersji.

Potrójny sukces Daru Szczecina

Data:  2010-08-20 11:22:53
Ocena:
Ogromny sukces odniosła załoga szczecińskiego jachtu Dar Szczecina podczas dopiero co zakończonych regatach morskich po morzu północnym "North Sea Regatta". Jacht zdobył pierwsze miejsce zarówno w klasie C (współczesne jachty bez spinakera), jak i w klasyfikacji generalnej (pośród wszystkich 27 startujących jednostek).

Te nietypowe regaty polegały na przepłynięciu jak największej liczby mil morskich w czasie 120 godzin po wytyczonych przez organizatorów różnych możliwych trasach. Przed upłynięciem tego czasu należy dopłynąć na linię mety. Zasady te powodują, że oprócz umiejętności czysto żeglarskich bardzo istotne na wynik są także decyzje taktyczne oraz umiejętność analizy prognoz pogody. Jacht Dar Szczecina przepłynął największą liczbę Mm spośród wszystkich jachtów zarówno z jak i bez przelicznika. Załogę jachtu stanowiła młodzież ze Szczecina, a kapitanem etatowym jest Jerzy Szwoch. To jeden z największych sukcesów tego jachtu w ostatnich latach w regatach organizowanych przez Sail Training International. Gratulujemy!

Zdjęcia

Zobacz ofertę rejsów na sezon
20
Paź
2019
http://www.chertsey-electricians.co.uk/
Kategoria: inne
Nowy Staw
20
Paź
2019
20
Paź
2019
climax
Kategoria: inne
Chorzele
20
Paź
2019
cellinea na cellulit
Kategoria: inne
Niemodlin