Rejsuj.pl jest społecznością skupiającą żeglarzy. Zapoznaj się z doświadczeniem żeglarskim swoich znajomych, obejrzyj zdjęcia i wideo z rejsów.
Rejsuj.pl to także największa multimedialna baza danych o jachtach.
Zaplanuj z Rejsuj.pl kolejny sezon i umów się na rejs ze znajomymi!

Twoja przeglądarka jest bardzo stara i wymaga uaktualnienia!


Załoga portalu Rejsuj.pl rekomenduje aktualizację Internet Explorera do najnowszej wersji.

Luksusowy jacht Regina z filmu Skyfall

Data:  2012-12-01 16:57:27
Ocena:
  Żródło: internet
Czy kiedykolwiek myśleliście o tym, jak fajnie byłoby żyć jak agent 007? Istnieje możliwość wyczarterowania 56-metrowego jachtu Regina, na którym można zapomnieć o zmartwieniach życia codziennego i przez kilka dni czuć się jak James Bond.
Zbudowany przez Med Yachts, luksusowy szkuner Regina był używany podczas kręcenia nowego filmu o Jamesie Bondzie – Skyfall. Aktualnie można go wynająć aby pożeglować po tureckich wodach za 50 000€ tygodniowo plus wydatki, czyli łącznie około 65 000€.

Regina jest niezwykłym jachtem czarterowym o eleganckim, klasycznym a zarazem luksusowym wnętrzu. Przeważają meble z drewna mahoniowego i białe, lakierowane powierzchnie. Na jachcie znajdziemy kilka miejsc przeznaczonych do rozrywki – stoły dla 12 osób, krzesła rozstawione na całej – 46,7 metrowej długości górnego pokładu, na których można przysiąść by podziwiać widoki, popijając przygotowane przez załogę Martini czy sundeck na rufie.

Salon zalewa światło słoneczne, wpadające do niego przez duże okna - idealne miejsce do wypoczywania. Kuchnia posiada wszystkie niezbędne urządzenia do przygotowania najbardziej wykwintnych dań dla Ciebie i Twoich znajomych.

Eleganckie, stylowe i wygodne kabiny zapewniają zakwaterowanie dla 12 osób na pokładzie.Trzy kajuty vipowskie posiadają oddzielne pokoje, garderoby i są wyposażone w telewizję satelitarną, DVD oraz kino domowe. Pozostałe są bardzo przestronne i wygodne, jednakże nie tak dobrze wyposażone.

Podsumowując, luksusowy jacht Regina można wyczarterować aby cieszyć się pięknem śródziemnomorskiego wybrzeża Turcji jak James Bond. Tylko czy ktoś odważy się wydać fortunę na jego czarter?

Zdjęcia

Zobacz ofertę rejsów na sezon
01
Gru
2024
Kryptowaluty
Kategoria: inne
Wrocław
15
Lis
2025
Labrador
Kategoria: szanty
Warszawa