Rejsuj.pl jest społecznością skupiającą żeglarzy. Zapoznaj się z doświadczeniem żeglarskim swoich znajomych, obejrzyj zdjęcia i wideo z rejsów.
Rejsuj.pl to także największa multimedialna baza danych o jachtach.
Zaplanuj z Rejsuj.pl kolejny sezon i umów się na rejs ze znajomymi!

Twoja przeglądarka jest bardzo stara i wymaga uaktualnienia!


Załoga portalu Rejsuj.pl rekomenduje aktualizację Internet Explorera do najnowszej wersji.

Jubileuszowe fajerwerki w Szczecinie - Pyromagic 11-12 Sierpnia

Data:  2012-08-02 18:26:50
(głosów: 1)
Ocena:
  Żródło: http://fajerwerki.szczecin.eu/14-jubileuszowe-fajerwerki.html
Już po raz piąty mieszkańcy Szczecina będą mogli zobaczyć najpiękniejsze światełka podczas V Międzynarodowego Festiwalu Fajerwerków PYROMAGIC, który odbędzie się w dniach 11-12 sierpnia w Szczecinie.
Impreza co roku gromadzi na Wałach Chrobrego rekordową publiczność. Tradycyjnie towarzyszyć jej będą koncerty w ramach festiwalu muzyki elektronicznej Szczecin Music Live.

Podczas tegorocznego Festiwalu PYROMAGIC zobaczymy cztery konkursowe spektakle, przygotowane przez firmy pirotechniczne z Włoch, Portugalii, Chin i Czech. Sztuczne ognie będą odpalane z Wyspy Grodzkiej i Łasztowni. Każdy pokaz będzie trwał minimum 18 minut. Kolorowy spektakl przy akompaniamencie muzyki będzie doskonale widoczny z Włów Chrobrego i Trasy Zamkowej. Na zwycięzcę konkursu czeka Puchar Prezydenta Miasta Szczecin przyznawany w dwóch kategoriach: za najlepszą ilustrację muzyki oraz za najlepszy pokaz sztucznych ogni. PYROMAGIC to największa tego typu impreza w Polsce. Dotychczas swoje pokazy prezentowały reprezentacje m.in. z Francji, Kanady, Włoch, Chin, Meksyku czy Portugalii.

Pokazom sztucznych ogni towarzyszyć będzie festiwal Szczecin Music Live. Na pływającej scenie ustawionej na wodzie pływającej scenie przy Wałach Chrobrego wystąpią gwiazdy muzyki funkowej, klubowej i elektronicznej. Koncerty będą odbywały się przez dwa dni i będą przeplatane z konkursowymi pokazami fajerwerków. Pierwszego dnia festiwalu wystąpi ABC of Funk, Novika & The Lovefinders oraz Mr Lex & Rawski. Z kolei w niedzielę usłyszymy DJ Steve The Machine oraz Berlinski Beat.

W tym samym czasie na Wałach Chrobrego odbędzie się druga edycja Szczecin Firefighter Combat Challenge - zawody dla najtwardszych strażaków, w których biorą udział zarówno zawodowcy jak i ochotnicy z całej Europy i USA. Zmaganiom towarzyszyć będą zajęcia sprawnościowe dedykowane dzieciom.
Zobacz ofertę rejsów na sezon
01
Gru
2024
Kryptowaluty
Kategoria: inne
Wrocław
15
Lis
2025
Labrador
Kategoria: szanty
Warszawa