Rejsuj.pl jest społecznością skupiającą żeglarzy. Zapoznaj się z doświadczeniem żeglarskim swoich znajomych, obejrzyj zdjęcia i wideo z rejsów.
Rejsuj.pl to także największa multimedialna baza danych o jachtach.
Zaplanuj z Rejsuj.pl kolejny sezon i umów się na rejs ze znajomymi!

Twoja przeglądarka jest bardzo stara i wymaga uaktualnienia!


Załoga portalu Rejsuj.pl rekomenduje aktualizację Internet Explorera do najnowszej wersji.

Jachty do wynajęcia podczas EURO 2012

Data:  2012-02-25 22:56:15
Ocena:
  Żródło: internet
Dla fanów piłki nożnej, którzy przyjadą w czerwcu do Polski by oglądać rozgrywki Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej przygotowano jak się okazuje nie tylko hotele, które są już w większości zarezerwowane ale również jachty.
W Sopocie prywatni armatorzy oraz firmy czarterujące jachty opublikowały już pierwsze ogłoszenia wynajmu jachtów dla kibiców. W otwartej w ubiegłym roku marinie może cumować 107 jednostek z których najdłuższe mają 24 metry, zatem oferta będzie dość bogata - twierdzi Błażej Kucharski, przewodniczący Rady Lokalnej Organizacji Turystycznej w Sopocie. Wszyscy liczą na duże zainteresowanie spowodowanie zarówno atrakcyjnością samego pomysłu jak i cenami niższymi niż w hotelach o porównywalnym standardzie.

W marinie pojawi się także wioska kibica, w której zakwaterowanie znajdzie około 3000 osób. Fan Camp będzie funkcjonował od 8 do 25 czerwca. Poza zabawą na miejscu kibicom zostanie zapewniony także dogodny dojazd do centrum miasta. W tym celu będzie uruchomiona wahadłowa lina obsługiwana przez elektryczne meleksy. Sopot jest także uzdrowiskiem, zatem musimy przestrzegać określonych ekologicznych norm. Na razie te pojazdy, które będą mogły przewozić jednorazowo 20 osób, są testowane w Mielcu – dodał Kucharski. W Sopocie jest w sumie 22 tysiące miejsc noclegowych, jednak w większości z nich nie ma już wolnych miejsc.
Zobacz ofertę rejsów na sezon
01
Gru
2024
Kryptowaluty
Kategoria: inne
Wrocław
15
Lis
2025
Labrador
Kategoria: szanty
Warszawa