Rejsuj.pl jest społecznością skupiającą żeglarzy. Zapoznaj się z doświadczeniem żeglarskim swoich znajomych, obejrzyj zdjęcia i wideo z rejsów.
Rejsuj.pl to także największa multimedialna baza danych o jachtach.
Zaplanuj z Rejsuj.pl kolejny sezon i umów się na rejs ze znajomymi!

Twoja przeglądarka jest bardzo stara i wymaga uaktualnienia!


Załoga portalu Rejsuj.pl rekomenduje aktualizację Internet Explorera do najnowszej wersji.

ATWDP - Kapitan Cichocki wznowił rejs

Data:  2011-10-30 22:11:18
Ocena:
  Żródło: www.kapitancichocki.pl
Po dwutygodniowym postoju w Port Elizabeth w RPA udało się naprawić uszkodzony podczas sztormu ster "Polskiej Miedzi". Od wczoraj kpt. Cichocki kontynuuje swój samotny rejs dookoła świata.
W trakcie tych dwóch tygodni żeglarz zdążył także zregenerować siły i podleczyć bark, który obecnie już tylko nieznacznie boli. Rana na głowie szybko się zagoiła i pozostała po niej blizna.

Jacht po usunięciu usterki systemu sterowego został zwodowany. Kapitan natychmiast wypłynął na otwartą wodę w celu przetestowania sprawności jachtu. Mimo przedłużających się prac z powodów logistycznych jest zadowolony z jakości przeprowadzonych napraw.

Teraz przed nim aż 1800 mil morskich do nadrobienia. Po ostatnich przeglądach kapitan w końcu odcumował jacht i kontynuuje samotny rejs dookoła świata. Do przebycia zostało mu blisko dwadzieścia tysięcy mil, ale nie zapominajmy, że przez wypadek musiał wrócić się o blisko 900 mil do Port Elizabeth.

Zobacz ofertę rejsów na sezon
01
Gru
2024
Kryptowaluty
Kategoria: inne
Wrocław
15
Lis
2025
Labrador
Kategoria: szanty
Warszawa