Rejsuj.pl jest społecznością skupiającą żeglarzy. Zapoznaj się z doświadczeniem żeglarskim swoich znajomych, obejrzyj zdjęcia i wideo z rejsów.
Rejsuj.pl to także największa multimedialna baza danych o jachtach.
Zaplanuj z Rejsuj.pl kolejny sezon i umów się na rejs ze znajomymi!

Twoja przeglądarka jest bardzo stara i wymaga uaktualnienia!


Załoga portalu Rejsuj.pl rekomenduje aktualizację Internet Explorera do najnowszej wersji.
s/y Balta
Ocena:
Typ jachtu Bavaria 38 cruiser
Armator Agencja Żeglarska Kubryk
Rok budowy 2008 r.
Długość 11.72 m
Szerokość 3.9 m
Zanurzenie 1.95 m
Powierzchnia żagli 78 m2
Silnik 28 KM
Wyświetleń profilu: 1132

Sympatycy jachtu

Brak sympatyków.
Bavaria 38 cruiser to duży, trzykabinowy jacht ze znanej niemieckiej stoczni. Konstrukcja jednostki została doceniona przez żeglarzy i zyskała niezwykłą popularność. Na całym świecie pływają tysiące egzemplarzy tego udanego jachtu.
Bezpieczeństwo, szybkość, wygoda i ładny wygląd to najważniejsze zalety Bavarii 38 cruiser - jachtu stworzonego z myślą o krótkich pełnomorskich rejsach turystycznych i szkoleniowych.
Żagle:Jacht wyposażony jest w komplet nowych i mocnych żagli. Genua o powierzchni 40 m. kw. rolowana jest na sztywnym sztagu. Grot o powierzchni 38 m. kw. refowany jest tradycyjnie. System rolowania genuy pozwala bardzo szybko i prosto dostosowywać powierzchnię ożaglowania do aktualnych warunków pogodowych bez konieczności wychodzenia na dziób.

Silnik:Volvo-Penta o mocy 28 KM z mechaniczną przekładnią. Zbiornik paliwa o pojemności 150 l. Średnie zużycie paliwa około 2.0 litra na godzinę. Średnia prędkość około 4.0 - 4.5 węzła.
 
Wyposażenie:Wyposażenie nawigacyjne: GPS z kolorowym chartplotterem, VHF, log, sonda, wiatromierz, namiernik, aktualne mapy nawigacyjne, locje.
Wyposażenie bezpieczeństwa: pneumatyczna tratwa ratunkowa, pirotechnika, pławka dymna, automatyczne kapoki pneumatyczne z szelkami bezpieczeństwa, aldis.
Wyposażenie hotelowe: kuchenka gazowa z piekarnikiem, lodówka z zamrażalnikiem, toaleta, prysznic z ciepłą wodą, radio z CD, termowentylator, elektryczny czajnik.
Korzystanie z ciepej wody i lodówki możliwe jest w trakcie pracy silnika lub postoju jachtu w porcie.
 
Wnętrze:Wnętrze jachtu jest przytulne, obszerne i wygodne. Na rufie znajdują się dwie dwuosobowe kabiny z podwójną koją. Na dziobie znajduje się obszerna kabina z podwójną koją w kształcie litery V. W mesie na obu burtach znajdują się dwie pełnowymiarowe jednoosobowe koje. W mesie znajduje się również stół nawigacyjny oraz kambuz, ze wszystkim co niezbędne do przygotowywania pysznych posiłków.
Jacht posiada jedną toaletę z prysznicem. Do dyspozycji załogi jest duża ilość szafek, schowków i bakist, w których pomieści się cały prowiant i rzeczy osobiste.

Zdjęcia jachtu

Wideo jachtu

Brak wideo.

Rejsy tym jachtem

Brak rejsów.
Zobacz ofertę rejsów na sezon
17
Sie
2022
Buty
Kategoria: szanty
Wrocław
24
Sie
2022
Coin Forum
Kategoria: szanty
Wrocław
26
Sie
2022
Osuszanie Murów
Kategoria: szanty
Wrocław
14
Wrz
2022
MSP Hack
Kategoria: szanty
Wrocław