Rejsuj.pl jest społecznością skupiającą żeglarzy. Zapoznaj się z doświadczeniem żeglarskim swoich znajomych, obejrzyj zdjęcia i wideo z rejsów.
Rejsuj.pl to także największa multimedialna baza danych o jachtach.
Zaplanuj z Rejsuj.pl kolejny sezon i umów się na rejs ze znajomymi!

Twoja przeglądarka jest bardzo stara i wymaga uaktualnienia!


Załoga portalu Rejsuj.pl rekomenduje aktualizację Internet Explorera do najnowszej wersji.
s/y Easy Yachting
Ocena:
Typ jachtu Katamaran Lagoon 570
Port macierzysty Majorka i Ibiza
Właściciel Easy Yachting
Armator Easy Yachting
Rok budowy 2007 r.
Długość 17.06 m
Szerokość 9.15 m
Zanurzenie 1.4 m
Powierzchnia żagli 220 m2
Wyporność 20 t
Liczba koi 8
Silnik 2 x 75 HP Volvo Penta
Wyświetleń profilu: 1343

Sympatycy jachtu

Brak sympatyków.
Katamaran Lagoon 570

Nasz jacht, przeciwieństwie do jachtów budowanych z przeznaczeniem do czarteru, gdzie zwykle oszczędza się na wyposażeniu, został zaprojektowany nie tylko do bezpiecznej i szybkiej, ale również do wygodnej żeglugi. Nie ma mowy tu o "maksymalizacji miejsc" i spaniu w salonie (mesie).

Dla naszych gości dostępne są 3 przestronne dwuosobowe kabiny w tym każda z własną łazienką. Stała dwuosobowa obsługa odpowiedzialna za prowadzenie jachtu oraz dbającą o Państwa komfort i bezpieczeństwo podczas wakacji mieszka w osobnej 4 kabinie.

Jacht jest świetnie wyposażony zarówno żeglarsko (profesjonalny markowy osprzęt Harken i Raymarine) jak i "hotelowo". Dużą niezależność zapewnia generator prądu i odsalarka (watermaker).

Bezpieczeństwo
Na jachcie nie ma gazu! To prawdziwa rzadkość - jacht nie jest wyposażony w instalację gazową. Wszystkie urządzenia są elektryczne, a prąd generują 2 duże inwertery (3,3 kW każdy) oraz generator prądu o mocy 11 kW.
Bezpieczeństwo żeglugi zapewniają nie tylko wielkość jachtu, ale również odpowiednie wyposażenie, którego niektóre elementy zostały specjalnie wykonane na zamówienie armatora - jak np. spora kotwica, która trzyma nawet przy bardzo silnym wietrze.

Komfort
Wszystkie kabiny mają odpowiednią wielkość i są wyposażone w sporą ilość półek, szuflad i szafek i oczywiście w każdej możesz swobodnie stać nie zahaczając głową o sufit. W tylnych (rufowych) kabinach nr 1 i 2 są duże łóżka małżeńskie, a przynależne im łazienki wyposażone są w toalety elektryczne. Dodatkowo w prawej kabinie nr 2 jest większa łazienka z osobną kabiną prysznicową. W przedniej dziobowej kabinie jest piętrowe łóżko cenione szczególnie przez dzieci lub wspólnie podróżujących znajomych.

Kuchnia znajduje się w lewym kadłubie w przejściu do kabiny przedniej (dziobowej) zajmowanej przez obsługę jachtu. Kuchnia jest kompletnie wyposażona i do dyspozycji gości są: kuchenka elektryczna z czterema palnikami w tym dwoma indukcyjnymi, mikrofalówka, elektryczny czajnik do gotowania wody, toster, ekspres do kawy, dwie duże lodówki, kostkarka do lodu, blender do koktajli i wiele innych.

Salon (mesa) znajduje się na górnym poziomie jachtu i jest bardzo duży. Salon dzieli się na część jadalną wyposażony w okrągły stół z wbudowanym barkiem na alkohole i krzesłami oraz część wypoczynkową z wygodną sofą rogową i sprzętem tv, dvd i audio. Z salonu jest bezpośrednie wyjście na taras zewnętrzny.

Sport i rekreacja
Taras zewnętrzny (kokpit) jest zadaszony i wyłożony drewnem teakowym. Oświetlenie oraz wbudowane głośniki umilają wieczorne posiadówki przy zachodzie słońca. Cały taras otoczony jest miejscami siedzącymi wyłożonymi materacami, a w rogu znajduje się duży rozkładany stół. W tylnej części jachtu po obu jego stronach znajdują się wygodne ławeczki do siedzenia i obserwowania otoczenia.

Jacht posiada bardzo wiele miejsc plażowych, zarówno po prawej jak i po lewej stronie..

Tylna część jachtu zakończona jest z obu stron platformami ze schodami wyłożonymi drewnem teakowym. Platformy wyposażone są w składane drabinki zejściowe do wody oraz prysznice ze słodką ciepłą i zimną wodą.

W przedniej części jachtu - na dziobie znajduje się uwielbiana przez dzieci i nie tylko, siatka, rozciągnięta pomiędzy kadłubami. Jest to standardowe wyposażenie dobrych katamaranów i stanowi bezpieczną część plażowo-zabawową.

Motorówka, narty wodne, nurkowanie.
Na wyposażeniu jachtu oprócz zestawu ABC do nurkowania (maska, rurka i płetwy) jest również mocny ponton (dinghy) - to właściwie mała motorówka z 40 konnym silnikiem, która umożliwia nie tylko sprawną komunikację z lądem, ale również pływanie na nartach wodnych. Ci którzy nie potrafią pływać na nartach nie muszą się martwić. Za niewielką opłatą jest możliwość przejścia szkolenia jazdy na nartach wodnych.

Rejsy tym jachtem

Majówka na Majorce
28.04.2012 - 06.05.2012
Zobacz ofertę rejsów na sezon
09
Mar
2023
Hack
Kategoria: inne
Wrocław
16
Mar
2023
Hack
Kategoria: szanty
Wrocław
18
Sie
2023
erocall
Kategoria: inne
Warszawa
16
Paź
2023
Hotels
Kategoria: szanty
Wrocław