Rejsuj.pl jest społecznością skupiającą żeglarzy. Zapoznaj się z doświadczeniem żeglarskim swoich znajomych, obejrzyj zdjęcia i wideo z rejsów.
Rejsuj.pl to także największa multimedialna baza danych o jachtach.
Zaplanuj z Rejsuj.pl kolejny sezon i umów się na rejs ze znajomymi!

Twoja przeglądarka jest bardzo stara i wymaga uaktualnienia!


Załoga portalu Rejsuj.pl rekomenduje aktualizację Internet Explorera do najnowszej wersji.
s/y Scomber
Ocena:
Typ jachtu Bavaria 46 Cruiser
Materiał Laminat
Armator Agencja Żeglarska KUBRYK
Rok budowy 2005 r.
Długość 14.4 m
Szerokość 4.35 m
Zanurzenie 1.85 m
Powierzchnia żagli 115 m2
Liczba koi 9
Silnik Volvo Penta 55 KM
Wyświetleń profilu: 1925

Sympatycy jachtu

Brak sympatyków.
Opis: Bavaria 46 cruiser to jedna z bardziej udanych konstrukcji znanej niemieckiej stoczni. Dzięki dobrym właściwościom nautycznym, przemyślanym i funkcjonalnym rozwiązaniom pod pokładem, obszernemu wnętrzu i wygodzie żeglowania jachty te zyskały taką popularność. Można je spotkać niemalże w każdym porcie i w większości firm czarterowych.
A od 2011 roku jacht Bavaria 46 cruiser z 2005 roku dołączył również do floty Kubryka!
 
Żagle: Jacht wyposażony jest w komplet nowych i mocnych żagli. Genua o powierzchni 63 m. kw. rolowana jest na sztywnym sztagu. Grot o powierzchni 38 m. kw. rolowany jest do masztu. System rolowania pozwala bardzo szybko i prosto dostosowywać powierzchnię ożaglowania do aktualnych warunków pofgodowych.
 
Silnik: Vovo-Penta o mocy 55 KM z mechaniczną przekładnią. Zbiornik paliwa o pojemności 210 l. Średnie zużycie paliwa około 2.5 litra na godzinę. Średnia prędkość około 4.5 - 5.0 węzła.
 
Wyposażenie: Wyposażenie nawigacyjne: GPS + kolorowy plotter, radar, VHF, Navtex, log, sonda, wiatromierz, namiernik, aktualne mapy nawigacyjne, locje.
Wyposażenie bezpieczeństwa: pneumatyczna tratwa ratunkowa, pirotechnika, pławka dymna, automatyczne kapoki pneumatyczne z szelkami bezpieczeństwa, aldis.
Wyposażenie hotelowe: kuchenka gazowa z piekarnikiem, lodówka z zamrażalnikiem, dwie toalety, dwa prysznice z ciepłą wodą, radio z CD.
Korzystanie z ciepej wody i lodówki możliwe jest w trakcie pracy silnika lub postoju jachtu w porcie.
 
Wnętrze: Wnętrze jachtu jest wyjątkowo obszerne i dobrze rozplanowane. Na rufie znajdują się dwie duże dwuopsobowe kabiny z podwójną koją. Na dziobie znajduje się równie obszerna kabina z podwójną koją. Na dziobie na lewej burcie umieszczona jest dwuosobowa kabina z piętrowymi kojami. Bardzo przestronna i jasna messa mieści dwie kanapy na których mieści się wygodnie cała załoga oraz wygodny kambuz.
Duży i świetnie wyposażony kącik nawigacyjny oraz dwie toalety z prysznicami dopełniają obrazy wygodnego i komfortowego jachtu.

Wideo jachtu

Brak wideo.

Rejsy tym jachtem

Olandia, Gotlandia i Sztokholm!
25.06.2011 - 06.07.2011
Ze Świnoujścia do Gdańska
04.06.2011 - 11.06.2011
Zobacz ofertę rejsów na sezon
31
Gru
2023
Zezwolenia na pobyt stały w Polsce
Kategoria: szanty
Łódź
06
Sty
2024
Żeglowanie z Golden Retriever
Kategoria: spotkanie żeglarskie
Wadowice
01
Lut
2024
Koceo
Kategoria: inne
Szczecin
01
Gru
2024
Kryptowaluty
Kategoria: inne
Wrocław