Rejsuj.pl jest społecznością skupiającą żeglarzy. Zapoznaj się z doświadczeniem żeglarskim swoich znajomych, obejrzyj zdjęcia i wideo z rejsów.
Rejsuj.pl to także największa multimedialna baza danych o jachtach.
Zaplanuj z Rejsuj.pl kolejny sezon i umów się na rejs ze znajomymi!

Twoja przeglądarka jest bardzo stara i wymaga uaktualnienia!


Załoga portalu Rejsuj.pl rekomenduje aktualizację Internet Explorera do najnowszej wersji.

Koncept jachtu pływającego ponad 160 km/h

Data:  2011-08-31 23:48:16
Ocena:
  Żródło: sail-world.com
Nietuzinkowy francuski projektant Thierry Mugler najwyraźniej po wielu wzlotach i upadkach wraca na światowe salony. Swój powrót może zawdzięczać miłośnikom takich gwiazd jak Lady Gaga czy Beyonce z myślą o których zaprojektował jacht.
Koneserzy niezwykle wymyślnych gadżetów z pewnością będą chcieli mieć w swojej kolekcji ten zadziwiający jacht z elektrycznie składanym dachem, osiągający na wodzie prędkość sięgającą 161 km/h.

Narazie projektant nie zdradził zbyt wielu szczegółów ale pewne jest, że tym projektem przedstawia on nową wizję niesamowitego, odświeżonego wyglądu jachtów motorowych.

Thierry Mugler jest najbardziej znanym na świecie projektantem mody, który obecnie pracuje dla Lady Gagi oraz Beyonce. Jego studio znane jest od wielu lat z niezwykle awangardowych projektów. Próbowali już swoich sił w projektowaniu hotelowych wnętrz, galerii handlowych, prywatnych odrzutowców a teraz przyszła pora na jachty - zobaczcie sami.


Zdjęcia

Zobacz ofertę rejsów na sezon
30
Lis
2019
Rejsy11
Kategoria: szanty
lublin
30
Lis
2019
szanty
Kategoria: szanty
gdansk
01
Gru
2019
Wycinanie Drzew
Kategoria: spotkanie żeglarskie
Opole
17
Gru
2019
ininalhoo1981
Kategoria: spotkanie towarzyskie
Ostrożeń Pierwszy