Rejsuj.pl jest społecznością skupiającą żeglarzy. Zapoznaj się z doświadczeniem żeglarskim swoich znajomych, obejrzyj zdjęcia i wideo z rejsów.
Rejsuj.pl to także największa multimedialna baza danych o jachtach.
Zaplanuj z Rejsuj.pl kolejny sezon i umów się na rejs ze znajomymi!

Twoja przeglądarka jest bardzo stara i wymaga uaktualnienia!


Załoga portalu Rejsuj.pl rekomenduje aktualizację Internet Explorera do najnowszej wersji.

Jacht motorowy wpłynął w żaglowy

Data:  2011-08-30 20:34:47
Ocena:
  Żródło: gizycko.wm.pl
Sternik jachtu motorowego mający we krwi 1,5 promila alkoholu wpłynąłw sobotę na jeziorze Kisajno w burtę jachtu żaglowego. 41-latek natychmiast trafił do aresztu.
Do wypadku doszło około godziny 17 kiedy to mazurski WOPR dostał informację o kolizji, którą wraz z podejrzeniem nietrzeźwości jednego ze sterników przekazano dyżurnemu oficerowi policji.

Na miejscu policjanci ustalili, że 41-letni mieszkaniec Kętrzyna, sterując łodzią motorową nie zachował należytej odległości i uderzył prawą burtą w łódź płynącą na żaglach, uszkadzając kosz dziobowy, lewą burtę w części dziobowej oraz reling.


Badanie alkomatem wykazało, że kętrzynianin ma 1,5 promila alkoholu w organizmie. 41-letni Dariusz B. trafił do policyjnego aresztu.
 Mężczyzna odpowie przed sądem za sterowanie łodzią motorową na akwenach wodnych pod wpływem alkoholu oraz spowodowanie kolizji na wodzie.
Zobacz ofertę rejsów na sezon
04
Lip
2020
Rejsy rodzinne w Chorwacji
Kategoria: kursy / szkolenia
Chorwacja
06
Sie
2020
Rejs dookoła świata
Kategoria: szanty
Wrocław
06
Sie
2020
Szkoła pływania
Kategoria: szanty
Wrocław
12
Sie
2020
Przystanek Tlen
Kategoria: szanty
Wrocław