Rejsuj.pl jest społecznością skupiającą żeglarzy. Zapoznaj się z doświadczeniem żeglarskim swoich znajomych, obejrzyj zdjęcia i wideo z rejsów.
Rejsuj.pl to także największa multimedialna baza danych o jachtach.
Zaplanuj z Rejsuj.pl kolejny sezon i umów się na rejs ze znajomymi!

Twoja przeglądarka jest bardzo stara i wymaga uaktualnienia!


Załoga portalu Rejsuj.pl rekomenduje aktualizację Internet Explorera do najnowszej wersji.

Jacht motorowy wpłynął w żaglowy

Data:  2011-08-30 20:34:47
Ocena:
  Żródło: gizycko.wm.pl
Sternik jachtu motorowego mający we krwi 1,5 promila alkoholu wpłynąłw sobotę na jeziorze Kisajno w burtę jachtu żaglowego. 41-latek natychmiast trafił do aresztu.
Do wypadku doszło około godziny 17 kiedy to mazurski WOPR dostał informację o kolizji, którą wraz z podejrzeniem nietrzeźwości jednego ze sterników przekazano dyżurnemu oficerowi policji.

Na miejscu policjanci ustalili, że 41-letni mieszkaniec Kętrzyna, sterując łodzią motorową nie zachował należytej odległości i uderzył prawą burtą w łódź płynącą na żaglach, uszkadzając kosz dziobowy, lewą burtę w części dziobowej oraz reling.


Badanie alkomatem wykazało, że kętrzynianin ma 1,5 promila alkoholu w organizmie. 41-letni Dariusz B. trafił do policyjnego aresztu.
 Mężczyzna odpowie przed sądem za sterowanie łodzią motorową na akwenach wodnych pod wpływem alkoholu oraz spowodowanie kolizji na wodzie.
Zobacz ofertę rejsów na sezon
30
Lis
2019
Rejsy11
Kategoria: szanty
lublin
30
Lis
2019
szanty
Kategoria: szanty
gdansk
01
Gru
2019
Wycinanie Drzew
Kategoria: spotkanie żeglarskie
Opole
17
Gru
2019
ininalhoo1981
Kategoria: spotkanie towarzyskie
Ostrożeń Pierwszy