Rejsuj.pl jest społecznością skupiającą żeglarzy. Zapoznaj się z doświadczeniem żeglarskim swoich znajomych, obejrzyj zdjęcia i wideo z rejsów.
Rejsuj.pl to także największa multimedialna baza danych o jachtach.
Zaplanuj z Rejsuj.pl kolejny sezon i umów się na rejs ze znajomymi!

Twoja przeglądarka jest bardzo stara i wymaga uaktualnienia!


Załoga portalu Rejsuj.pl rekomenduje aktualizację Internet Explorera do najnowszej wersji.

Fitzroy Yachts triumfuje na World Superyacht Awards

Data:  2011-05-13 17:09:00
Ocena:
Autor: rejsuj.pl
Firma Fitzroy Yachts miała bardzo pozytywny wieczór podczas szóstej corocznej gali World Syperyacht Awards w trakcie której jej jacht Zefira bardzo ceniony w branży otrzymał dwie nagrody Neptune Awards.
7-go maja ponad 500 właścicieli firm zajmujących się budową superjachtów zebrało się w urokliwej London Guildhall aby uczestniczyć w tej najbardziej oczekiwanej i ekscytującej imprezie branżowej.

Podczas gali połączono ceremonię wręczenia nagród z uroczystą kolacją oraz tańcami. Wręczane nagrody określane są mianem "Oskarów świata superjachtów" .

Zefira zbudowany przez Fitzroy Yachts dostał nagrody w kategorii “Best Sailing Yacht w kategorii 45m +" oraz “Sailing Yacht of the Year".

Właściciel jachtu marzył o stworzeniu jachtu nie tylko światowej klasy ale również dzieła sztuki. Jego odwaga połączona z doświadczeniem światowej sławy zespołu w tym Dubois Naval Architects stworzyli prawdziwe arcydzieło, które zostało uznane za najlepszy superjacht na świecie.

Zaprojektowany przez Dubois jacht nadał stoczni niezwykłej reputacji. Zasilany przez silnik Caterpillar C32 1450 KM połączony z niemałą śrubą daje możliwość szybkiej żeglugi. Ta 56-metrowa łódź zbudowana z lekkiego włókna węglowego została zaopatrzona w żagle North Sails.

Nagrodzone zostały także:

W kategorii Motor Yacht of the Year" sponsorowanej przez Camper & Nicholsons International zwyciężył 162.5 metrowy Eclipse zbudowany przez Pichiotti/Perini Navi.

W kategorii “Voyager's Award" sponsorowanej przez Porto Montenegro nagrodzono 46 metrowy jacht Dionke Sky który zrobił ósemkę wokół obu Ameryk, przekroczył zarówno wody Arktyki jak i Antarktydy.

Zobacz ofertę rejsów na sezon
20
Paź
2019
http://www.chertsey-electricians.co.uk/
Kategoria: inne
Nowy Staw
20
Paź
2019
20
Paź
2019
climax
Kategoria: inne
Chorzele
20
Paź
2019
cellinea na cellulit
Kategoria: inne
Niemodlin