Rejsuj.pl jest społecznością skupiającą żeglarzy. Zapoznaj się z doświadczeniem żeglarskim swoich znajomych, obejrzyj zdjęcia i wideo z rejsów.
Rejsuj.pl to także największa multimedialna baza danych o jachtach.
Zaplanuj z Rejsuj.pl kolejny sezon i umów się na rejs ze znajomymi!

Twoja przeglądarka jest bardzo stara i wymaga uaktualnienia!


Załoga portalu Rejsuj.pl rekomenduje aktualizację Internet Explorera do najnowszej wersji.

III Bydgoski Festiwal Wodny "Ster na Bydgoszcz"

Data:  2010-04-26 19:56:16
Ocena:
Autor: Urząd Miasta Bydgoszczy
11-13 czerwca to data, którą wszyscy wodniacy powinni zapamiętać. W tych dniach odbędzie się już 3. edycja największego święta wodniaków na wodach śródlądowych, podczas którego każdy znajdzie coś dla siebie.
W piątek (12 czerwca) zapraszamy na wystawę osprzętu wodnego. Na Wyspie Młyńskiej będzie można obejrzeć nowinki ze świata wodnego, ale także tradycyjne jachty oraz osprzęt, który potrzebny jest do ciekawego, ale zarazem bezpiecznego poznawania świata wodnego.

Na wystawę zaprosiliśmy niezwykłego gościa - Nataszę Caban, która samotnie opłynęła świat. Natasza Caban chętnie opowie o swojej podróży na wieczornym spotkaniu, na które już teraz serdecznie zapraszamy.

W sobotę atrakcji dla nikogo na pewno nie zabraknie: koncerty, konkursy, spektakle, pływanie ciekawymi - na wodach śródlądowych dotychczas niespotykanymi jednostkami.

Niepowtarzalną atrakcją na wodzie na pewno będzie PODUSZKOWIEC, na co dzień zajmuje się ochroną odcinków morskiej granicy państwowej i rejonów zamkniętych dla żeglugi, patrolowaniem morza terytorialnego, strefy przybrzeżnej i morskich wód wewnętrznych. Udział w akcjach poszukiwania i ratowania życia na morzu to jeden z wielu obowiązków załogi poduszkowca. W czerwcu ta jednostka przypłynie do Bydgoszczy, aby zaprezentować swoje możliwości.
Dla żądnych przygód zorganizowane zostaną konkursy, w których nagrodą będzie możliwość przepłynięcia się poduszkowcem.

Na scenie głównej na Rybim Rynku przez całą sobotę odbywać się będą tradycyjne koncerty szantowe oraz spektakle. W niedzielę zapraszamy najmłodszych na przedstawienie na podstawie uwielbianego przez dzieci komiksu "Zaczarowana Altana".

Tradycyjnie do Bydgoszczy zawitają uczestnicy Długodystansowych Regat Żeglarskich Toruń Bydgoszcz, Flisu Noteckiego oraz wiele innych jednostek.


Do wymienionych atrakcji należy dodać jeszcze, między innymi:
• Pływanie na "byle czym";
• wystawy fotograficzne;
• regaty jachtów otwarto pokładowych OPTYMIST
• maratony
• nocny pokaz filmów i wiele innych…


Zobacz ofertę rejsów na sezon
10
Cze
2020
Erotyczna Przygoda - zaproszenie
Kategoria: spotkanie towarzyskie
Cała Polska
20
Cze
2020
tydzień szkoleniowy CHORWACJA 20.06.2020
Kategoria: kursy / szkolenia
Sibenik
04
Lip
2020
Rejsy rodzinne w Chorwacji
Kategoria: kursy / szkolenia
Chorwacja
17
Lip
2020
spotkanie w Gdańsku
Kategoria: spotkanie towarzyskie
Gdańsk