Rejsuj.pl jest społecznością skupiającą żeglarzy. Zapoznaj się z doświadczeniem żeglarskim swoich znajomych, obejrzyj zdjęcia i wideo z rejsów.
Rejsuj.pl to także największa multimedialna baza danych o jachtach.
Zaplanuj z Rejsuj.pl kolejny sezon i umów się na rejs ze znajomymi!

Twoja przeglądarka jest bardzo stara i wymaga uaktualnienia!


Załoga portalu Rejsuj.pl rekomenduje aktualizację Internet Explorera do najnowszej wersji.

Tankuj paliwo gdzie chcesz i kiedy chcesz!

Data:  2011-02-14 14:02:57
(głosów: 1)
Ocena:
Autor: rejsuj.pl
Tego jeszcze w Polsce nie było - Mobilna Stacja Paliw. Stworzono cysternę przystosowaną do transportu paliwa, którą można zamówić w każdej chwili aby zatankować swój jacht!
Oferowane paliwo marki PKN Orlen spełnia surowe normy jakości, a wykwalifikowany personel zawsze dokłada wszelkich starań, by sprostać wszelkim oczekiwaniom - nawet tym wygórowanym. Wystarczy jeden telefon, a nowiutka cysterna załadowana pod sam korek zjawi się gdziekolwiek zechcesz.

Transport paliw realizowany jest za pomocą nowej cysterny firmy WILLIG zestawionej z ciągnikiem marki DAF LF. Zbiornik o pojemności 8 000 litrów wyposażony został w nowoczesny układ dystrybucji i wydawania paliwa. Zbiornik cysterny jest przeznaczony do przewozu benzyny oraz ropy. Żeglarze i motorowodniacy będą mogli korzystać z mobilnej stacji już od nowego sezonu.

Cysterna powstała w celu zaspokojenia potrzeb rynku. Nie wszędzie znajdziemy wodną stację benzynową i w tym momencie rozwiązaniem problemu będzie zamówienie telefonicznie lub korzystając z formularza na stronie www.mobilnastacja.pl paliwa do naszego jachtu, które zostanie dowiezione na wskazane przez nas miejsce. Utrudnieniem może być kwestia dojazdu, dlatego należy pamiętać aby zamówić cysternę w miejsce gdzie zdoła ona dojechać bądź odległość między nią a jachtem nie przekroczy 40m - długości węża w którą jest wyposażona.

Według założeń składane zamówienia powinny być realizowane w ciągu 24 godzin i głównie obejmować będą obszar Mazur oraz Pomorza co nie oznacza, że do innych części kraju cysterna nie będzie dojeżdżała. Dla ułatwienia zapłaty pracownicy cysterny będą posiadać terminal do kart płatniczych.

W sezonie cysterna będzie stacjonować głównie na Mazurach, w porcie Letni Ogród w Wygrynach. Poza sezonem - w Poznaniu. Właściciele auta planują dowozić paliwo także do innych regionów.
Zobacz ofertę rejsów na sezon
30
Lis
2019
Rejsy11
Kategoria: szanty
lublin
01
Gru
2019
Wycinanie Drzew
Kategoria: spotkanie żeglarskie
Opole
17
Gru
2019
ininalhoo1981
Kategoria: spotkanie towarzyskie
Ostrożeń Pierwszy
17
Gru
2019
nerosctechtert1973
Kategoria: regaty
Stare Gonne