Rejsuj.pl jest społecznością skupiającą żeglarzy. Zapoznaj się z doświadczeniem żeglarskim swoich znajomych, obejrzyj zdjęcia i wideo z rejsów.
Rejsuj.pl to także największa multimedialna baza danych o jachtach.
Zaplanuj z Rejsuj.pl kolejny sezon i umów się na rejs ze znajomymi!

Twoja przeglądarka jest bardzo stara i wymaga uaktualnienia!


Załoga portalu Rejsuj.pl rekomenduje aktualizację Internet Explorera do najnowszej wersji.

SzczecinWaterShow 2010

Data:  2010-03-28 16:02:38
Ocena:
  Żródło: www.sieplywa.pl
Targi Sportów Wodnych, Jachtingu i Rekreacji SzczecinWaterShow, 26-28 marca 2010r. w centrum targowo-wystawienniczym MTS przy ul. Struga 6-8 w Szczecinie...
Celem Targów Sportów Wodnych, Jachtingu i Rekreacji "SzczecinWaterShow" jest promocja idei wypoczynku nad zachodniopomorskimi akwenami i konsolidacja środowiska branży wodnej.?Szczecin jest miastem nierozerwalnie związanym z wodą i, podobnie jak cały region, bogaty w możliwości jej wykorzystania. Niezwykłe walory geograficzne tego obszaru - rzeki, jeziora, zalew, rezerwaty przyrody - sprzyjają uprawianiu sportów wodnych.?

Naturalne atuty i realizowane projekty: "Zachodniopomorski Szlak Żeglarski - sieć portów turystycznych Pomorza Zachodniego" oraz "Szlak Wodny Berlin-Szczecin-Bałtyk" motywują do stworzenia cyklicznego wydarzenia, które rozpowszechni ten rodzaj rekreacji.?

Targi swą tematyką obejmą żeglarstwo, kajakarstwo, wind & kitesurfing, wędkarstwo, nurkowanie i inne dziedziny związane ze środowiskiem wodnym. Targi skierowane są zarówno do odbiorców indywidualnych (amatorów i profesjonalistów), jak i do firm zajmujących się rozbudową infrastruktury portów i przystani jachtowych, które poszukują biznesowych partnerów.

Dlaczego zapraszamy Cię na tego typu targi właśnie do Szczecina...?

W regionie realizowane są projekty "Zachodniopomorski Szlak Żeglarski - sieć portów turystycznych Pomorza Zachodniego" oraz "Szlak Wodny Berlin-Szczecin-Bałtyk". Planowana jest modernizacja istniejącej bazy przystani oraz poszerzenie jej o nowe lokalizacje. Wybudowane zostaną mariny i porty turystyczne w Wolinie, Kamieniu Pomorskim, Rewalu, Mielnie i Darłowie, modernizowane są mariny i przystanie jachtowe w Szczecinie, Port Turystyczny w Trzebieży oraz Port Jachtowy w Kołobrzegu. Możliwe staje się dotarcie drogą wodną do wysp Uznam, czy Rugii. Budowana jest infrastruktura sieci portów i przystani jachtowych w Szczecinie, w otoczeniu Zalewu Szczecińskiego oraz na wybrzeżu Bałtyku. Odległość pomiędzy nimi nie przekracza 20-30 mil morskich tj. kilku godzin podróży. Umożliwia to bezpieczne, turystyczne żeglowanie nie tylko wytrawnym pasjonatom, lecz również mniej doświadczonym wodniakom, nawet z rodzinami.

Zalew Szczeciński i przyległe do niego akweny stają się tym samym unikatową w skali Europy przestrzenią swobody żeglugi. Tutaj trzeba przyjechać!

Zdjęcia

Zobacz ofertę rejsów na sezon
11
Sie
2021
Okna
Kategoria: szanty
Wrocław
31
Sie
2021
PROFIL
Kategoria: szanty
Jadowniki
23
Wrz
2021
Estetyczna Medycyna
Kategoria: szanty
Wrocław
24
Wrz
2021
Pogotowie Komputery
Kategoria: szanty
Wroclaw