Rejsuj.pl jest społecznością skupiającą żeglarzy. Zapoznaj się z doświadczeniem żeglarskim swoich znajomych, obejrzyj zdjęcia i wideo z rejsów.
Rejsuj.pl to także największa multimedialna baza danych o jachtach.
Zaplanuj z Rejsuj.pl kolejny sezon i umów się na rejs ze znajomymi!

Twoja przeglądarka jest bardzo stara i wymaga uaktualnienia!


Załoga portalu Rejsuj.pl rekomenduje aktualizację Internet Explorera do najnowszej wersji.

Ruszają wirtualne regaty o 10.000 euro

Data:  2010-10-12 14:27:59
Ocena:
Od dzisiaj każdy może wystartować w regatach dookoła świata biorąc udział w wirtualnym wyścigu, a przy okazji wygrać dziesięć tysięcy euro.

Autor: Biuro Prasowe Regat VELUX 5 Oceans


Uruchamiając grę Virtual Regatta w wersji specjalnie zaprojektowanej dla potrzeb obecnej edycji regat VELUX 5 OCEANS, każdy może spróbować swoich sił i w wirtualny sposób, w domowym zaciszu, pokonać trasę liczącą 30 000 mil morskich. Gra pozwala na manewrowanie jachtem klasy Eco 60 oraz wspólne żeglowanie w jednej flocie razem ze znajdującymi się rzeczywiście na morzu zawodnikami z jachtów biorących faktycznie udział w regatach. Wyruszając na wirtualny ocean można zmieniać kurs jachtu, zmieniać ostrość oraz ustawiać żagle. Dla trzech najlepszych graczy w każdym z pięciu etapów regat VELUX 5 OCEANS przewidziano nagrody, których pula wynosi w sumie 10 000 euro w całej grze. Do wygrania są również roczne subskrypcje profesjonalnego żeglarskiego serwisu meteorologicznego PredictWind (wartość 500 euro) oraz roczne członkostwa organizacji ekologicznej Sailors for the Sea (wartość 500 dolarów).

Nagrody przewidziano dla pierwszej dziesiątki i będą podzielone w następujący sposób:

Każdy etap:


1 miejsce 700 euro + 1 roczny profesjonalny abonament serwisu PredictWind

2 miejsce 350 euro + 1 roczne członkostwo organizacji Sailors for the Sea

3 miejsce 100 euro + czapeczka i biuletyn organizacji Sailors for the Sea


Cały wyścig:


1 miejsce 900 euro + 1 roczny profesjonalny abonament serwisu PredictWind + 1 roczne pełne członkostwo organizacji Sailors for the Sea oraz czapka i biuletyn

2 miejsce 800 euro + 1 roczny profesjonalny abonament serwisu PredictWind + 1 roczne pełne członkostwo Sailors for the Sea

3 miejsce 600 euro + 1 roczny profesjonalny abonament serwisu PredictWind

4 miejsce 500 euro + 1 roczny profesjonalny abonament serwisu PredictWind

5 miejsce 300 euro + 1 roczny profesjonalny abonament serwisu PredictWind

Miejsca 6-10 nagroda 200 euro


Wszystkich chcących wziąć udział w grze VELUX 5 OCEANS Virtual Regatta zapraszamy na stronę internetową www.velux5oceans.com gdzie znajduje się link prowadzący bezpośrednio do gry. Pierwszy etap rusza już niebawem - start z La Rochelle 17 października o godzinie 16.00. Wiemy już, że kilku bardzo znanych żeglarzy będzie również brało udział w tej zabawie. Na świecie jest już ponad 700 000 zarejestrowanych użytkowników gry, a kolejne jej edycje uruchamiane są tylko przy okazji największych wydarzeń żeglarskich.

Dołącz do nas na twitter.com/velux5OCEANS

Dołącz do nas na www.facebook.com/Velux5OCEANS

Oglądaj nas na Youtube www.youtube.com/velux5OCEANS2010Regaty VELUX 5 OCEANS - The Ultimate Solo Challenge


Regaty VELUX 5 OCEANS są największym indywidualnym wyzwaniem w żeglarstwie. Już ponad 500 osób znalazło się w przestrzeni kosmicznej, a wciąż mniej niż 180 samotnie opłynęło świat (trasą wokół Przylądka Horn). VELUX 5 OCEANS to cykl pięciu odcinków wymagających wyjątkowej odporności na stres, składających się na maraton dookoła kuli ziemskiej o długości 30 tysięcy mil morskich. Regaty, organizowane co cztery lata od 1982 r., były początkiem kariery dla kilku najlepszych żeglarzy świata. VELUX 5 OCEANS to nie tylko najdłuższy, ale również najstarszy rejs dookoła świata. VELUX 5 OCEANS wyznacza nowe trendy w zawodach regatowych wprowadzając w tym roku klasę Eco 60, która jest symbolem oszczędności, dostępności
i szacunku dla środowiska.


VELUX

Dzięki światłu dziennemu i świeżemu powietrzu, których dostarczają produkty VELUX, powstają lepsze warunki mieszkalne. Oferta VELUX obejmuje szeroki asortyment okien do poddaszy oraz świetlików wraz z rozwiązaniami przeznaczonymi do płaskiego dachu. VELUX oferuje również różnego rodzaju rolety wewnętrzne i zewnętrzne, żaluzje, produkty izolacyjne oraz do zdalnego sterowania, a także panele solarne przeznaczone do montażu
na dachu. Grupa VELUX posiada swoje fabryki w 11 krajach, a przedstawicielstwa handlowe w blisko 40 krajach. Jest jedną z najsilniejszych marek na światowym rynku materiałów budowlanych, a jej produkty są sprzedawane niemal na całym świecie. W Grupie VELUX zatrudnionych jest około 10 tys. osób, a jej właścicielem jest VKR Holding A/S.

Firma VELUX Polska, będąca częścią Grupy VELUX, jest obecna na polskim rynku od 1989 roku. Biuro handlowe VELUX Polska funkcjonuje od 1990 roku. Pierwszą fabrykę w Gnieźnie otwarto w 1998 roku, a kolejna powstała w 2003 roku w Namysłowie. Wszystkie fabryki w Polsce otrzymały certyfikat jakości ISO 9001 oraz ISO 14001 zgodności produkcji z zasadami ekologii, jak również OHSAS 18001 z zasadami bezpieczeństwa i higieny pracy. Zatrudnienie VELUX w Polsce systematycznie rośnie, obecnie w fabrykach i spółce handlowej pracuje ponad 1 300 osób.

www.velux.com


www.velux.pl


Clipper Ventures


W tym roku mija 41 lat od kiedy Sir Robin Knox Johnston po raz pierwszy samotnie opłynął świat. Obecnie jako prezes Clipper Ventures jest jednym z największych promotorów regat dookoła świata. Firma Clipper Ventures, założona w 1995 r. zajmuje się przygotowaniem i promocją największych wydarzeń żeglarskich, które przyciągają wielu uczestników, generują znaczące przychody, zainteresowanie mediów i sponsorów. Knox-Johnston zakładając Clipper Venture kierował się zasadą, że żeglarstwo powinno być dostępne dla wszystkich, dlatego zainicjował regaty Clipper Round the World Race, które do tej pory ukończyło 2 tysiące osób.

www.clipper-ventures.com


Zobacz ofertę rejsów na sezon
20
Cze
2020
tydzień szkoleniowy CHORWACJA 20.06.2020
Kategoria: kursy / szkolenia
Sibenik
04
Lip
2020
Rejsy rodzinne w Chorwacji
Kategoria: kursy / szkolenia
Chorwacja
17
Lip
2020
spotkanie w Gdańsku
Kategoria: spotkanie towarzyskie
Gdańsk
06
Sie
2020
Rejs dookoła świata
Kategoria: szanty
Wrocław