Rejsuj.pl jest społecznością skupiającą żeglarzy. Zapoznaj się z doświadczeniem żeglarskim swoich znajomych, obejrzyj zdjęcia i wideo z rejsów.
Rejsuj.pl to także największa multimedialna baza danych o jachtach.
Zaplanuj z Rejsuj.pl kolejny sezon i umów się na rejs ze znajomymi!

Twoja przeglądarka jest bardzo stara i wymaga uaktualnienia!


Załoga portalu Rejsuj.pl rekomenduje aktualizację Internet Explorera do najnowszej wersji.

Windfinder dla iPhone

Data:  2010-09-05 17:24:28
Ocena:
Windfinder (znany serwis pogodowy) wypuścił właśnie swoją wersję oprogramowania na telefon iPhone. Tradycyjnie tak jak w przeglądarkach internetowych Windfinder pozwala na bieżąco śledzić warunki wiatrowe. Na telefon przesyłana będzie także informacja o nadchodzącej prognozie na najbliższe 6 dni.


Źródło: www.windfinder.com


Jesteś z tych, co to podczas oglądania pogody najbardziej interesują się zbliżającymi się wiatrami? Jeśli w dodatku jesteś posiadaczem komórki z Androidem, to powstała dla ciebie idealna aplikacja - WindFinder. Dzięki niej będziesz zawsze na bieżąco ze zbliżającymi się wiatrami.

Windfinder jest idealną pozycją dla każdego żeglarza. Aplikacja wyświetla szczegółowe informacje o zbliżających się na danym terenie wiatrach. Dowiemy się o ich prędkości czy czasie wystąpienia. Dane dostarczane są przez ponad 4000 stacji badawczych na całym świecie. Ponadto możesz definiować ulubione miejsca, dla których będziesz sprawdzał pogodę lub modyfikować sposób wyświetlania informacji.

Google oficjalnie o Androidzie: 70 000 aplikacji i 160 000 aktywacji dziennie


Co ciekawe, Windfinder jest dostępna zupełnie za darmo w Android Market. Kosztem tego otrzymujemy reklamy, które nie przeszkadzają w użytkowaniu programu. Dla bardziej zainteresowanych powstała płatna wersja Pro aplikacji. Bez reklam z bardziej rozwiniętymi informacjami.

Program na Windows Mobile do ściągnięcia na stronie:
www.windfinder.com/tools/windowsmobile/windfinder.CAB


Zdjęcia

Zobacz ofertę rejsów na sezon
04
Lip
2020
Rejsy rodzinne w Chorwacji
Kategoria: kursy / szkolenia
Chorwacja
06
Sie
2020
Rejs dookoła świata
Kategoria: szanty
Wrocław
06
Sie
2020
Szkoła pływania
Kategoria: szanty
Wrocław
12
Sie
2020
Przystanek Tlen
Kategoria: szanty
Wrocław