Rejsuj.pl jest społecznością skupiającą żeglarzy. Zapoznaj się z doświadczeniem żeglarskim swoich znajomych, obejrzyj zdjęcia i wideo z rejsów.
Rejsuj.pl to także największa multimedialna baza danych o jachtach.
Zaplanuj z Rejsuj.pl kolejny sezon i umów się na rejs ze znajomymi!

Twoja przeglądarka jest bardzo stara i wymaga uaktualnienia!


Załoga portalu Rejsuj.pl rekomenduje aktualizację Internet Explorera do najnowszej wersji.

Wygraj rejs na żaglowcu Kapitan Głowacki

Data:  2013-04-08 11:09:23
Ocena:
Szczecińska Szkoła pod Żaglami ogłasza konkurs w którym można wygrać rejs na żaglowcu Kapitan Głowacki.
Masz 16-26 lat? Uczysz się w liceum, technikum lub studiujesz w Szczecinie? Chcesz przeżyć morską przygodę na pokładzie prawdziwego żaglowca?

Weź udział w konkursie Szczecińskiej Szkoły pod Żaglami i wygraj 8 dniowy rejs po morzu Bałtyckim na żaglowcu Kapitan Głowacki w terminie 18.05 - 25.05. Rozpoczynamy i kończymy w Trzebieży.

Nie musisz mieć doświadczenia żeglarskiego ani stopni żeglarskich, wystarczy, że jesteś osobą żądną nowych przygód i przeżyć.Co należy zrobić aby wziąć udział w konkursie?

Do dnia 05.05.2013:
  • Poszukaj odpowiedzi na pytanie: Wymień jak najwięcej Polaków którzy samotnie opłyneli Świat dookoła.
  • Wypełnij formularz konkursowy, w którym podasz odpowiedź na pytanie konkursowe i podstawowe informacje o sobie.Wylosowane odpowedzi zostaną nagrodzone promesą na rejs.


Konkurs przeznaczony jest dla uczniów szkół średnich oraz studentów mieszkających lub uczących się w Szczecinie. Oczekujemy od uczestników jedynie chęci przeżycia nowych przygód i doświadczeń oraz zaangażowania, nie jest wymagane doświadczenie żeglarskie czy patenty. To my chcemy pokazać wam, na czym polega żeglarstwo, życie na żaglowcu i morze. W czasie rejsu będziecie pełnić funkcję załogi, uczestnicząc w wachtach nawigacyjnych i zajęciach. To nie jest rejs turystyczny, to ma być prawdziwe żeglarstwo.

Załogę rejsu będzie stanowiło 17 osób, które wcześniej otrzymały promesę. Wyniki konkursu zostaną opublikowane na początku maja na tej stronie, a potencjalni uczestnicy powiadomieni o tym fakcie e-mailem.

Przewidywany całkowity koszt rejsu na osobę ok. 1450 zł, w tym uczestnik pokryje jedynie 450 zł, pozostałą część (1000 zł) dopłaci Stowarzyszenie.


Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania rejsu bez podawania przyczyny. Wszelkie ewentualne przedpłaty dokonane przez uczestników za rejs zostaną w takim przypadku niezwłocznie w całości zwrócone.
Zobacz ofertę rejsów na sezon
22
Lip
2019
Żeglarz Jachtowy Intensywny
Kategoria: kursy / szkolenia
Gdynia
22
Lip
2019
JSM tryb intensywny
Kategoria: kursy / szkolenia
Gdynia
27
Lip
2019
Rejsy rodzinne w Chorwacji
Kategoria: inne
Chorwacja
29
Lip
2019
Żeglarz Jachtowy Intensywny
Kategoria: kursy / szkolenia
Gdynia