Rejsuj.pl jest społecznością skupiającą żeglarzy. Zapoznaj się z doświadczeniem żeglarskim swoich znajomych, obejrzyj zdjęcia i wideo z rejsów.
Rejsuj.pl to także największa multimedialna baza danych o jachtach.
Zaplanuj z Rejsuj.pl kolejny sezon i umów się na rejs ze znajomymi!

Twoja przeglądarka jest bardzo stara i wymaga uaktualnienia!


Załoga portalu Rejsuj.pl rekomenduje aktualizację Internet Explorera do najnowszej wersji.

Super zjeżdżalnie dla super jachtów

Data:  2012-10-09 17:36:29
(głosów: 1)
Ocena:
Autor: rejsuj   Żródło: internet
Ile razy pływaliście jakimś dużym jachtem motorowym albo żaglowcem, na których kontakt z morską wodą był prawie niemożliwy, z powodu bardzo wysokich burt? Z pewnością ten gadżet przypadnie do gustu osobom, które szukają atrakcji i uwielbiają kąpiele wodne na środku morza.
Mam tu na myśli ogromne, dmuchane zjeżdżalnie wykonywane na zamówienie, tak aby odpowiednio dopasować je do wysokości burty i modelu jachtu. Dominują dwa typy zjeżdżalni produkowane przez Freestyle Cruiser. Wersja NLS nie ma podpory pod zjeżdżalnią, wymaga otwartego pokładu na wysokości zwykle około 16,4 ft na którym będzie oparty jej szczyt. Natomiast model LS, ma dodatkowy wspornik, zwany nogą, nadmuchiwany tak jak cała zjeżdżalnia dlatego jej rozmiary zaczynają się od 5 metrów wysokości.

Każda zjeżdżalnia pokryta jest bardzo śliską powłoką z tworzywa sztucznego, która zapewnia spore prędkości podczas zjazdów. Posiada także wbudowany system rozpylania wody aby uniknąć dyskomfortu podczas kontaktu skóry z materiałem PCV, z którego jest wykonana. Dodatkowo jest zaopatrzona w antypoślizgowe stopnie i zdejmowaną siatkę bezpieczeństwa. Zamawiając zjeżdżalnię można w cenie zdecydować się również na umieszczenie własnego logo bądź nazwy jachtu na niej.

Za pompowanie zjeżdżalni odpowiada para pomp elektrycznych, którym zajmuje to około 20 minut. Zatem po kilkunastu minutach przygotowań, gadżet jest gotowy do wodnych zabaw :)

Zobaczcie sami jak to działa...

Zdjęcia

Zobacz ofertę rejsów na sezon
10
Cze
2020
Erotyczna Przygoda - zaproszenie
Kategoria: spotkanie towarzyskie
Cała Polska
20
Cze
2020
tydzień szkoleniowy CHORWACJA 20.06.2020
Kategoria: kursy / szkolenia
Sibenik
04
Lip
2020
Rejsy rodzinne w Chorwacji
Kategoria: kursy / szkolenia
Chorwacja
17
Lip
2020
spotkanie w Gdańsku
Kategoria: spotkanie towarzyskie
Gdańsk