Rejsuj.pl jest społecznością skupiającą żeglarzy. Zapoznaj się z doświadczeniem żeglarskim swoich znajomych, obejrzyj zdjęcia i wideo z rejsów.
Rejsuj.pl to także największa multimedialna baza danych o jachtach.
Zaplanuj z Rejsuj.pl kolejny sezon i umów się na rejs ze znajomymi!

Twoja przeglądarka jest bardzo stara i wymaga uaktualnienia!


Załoga portalu Rejsuj.pl rekomenduje aktualizację Internet Explorera do najnowszej wersji.

Luksusowy katamaran pomocniczą jednostką dla łodzi podwodnej

Data:  2012-02-16 22:17:19
Ocena:
Autor: rejsuj.pl   Żródło: www.gizmag.com
Ardoin Yacht Design znane z tworzenia luksusowych jachtów we współpracy z U-Boat Worx Submarines stworzyli jacht, który stanowi wsparcie niewielkich łodzi podwodnych przewidzianych dla maksymalnie trzech pasażerów.
Katamaran o nazwie Deep Blue umożliwia transport łodzi podwodnej i 12 osób, z prędkością sięgającą 30 węzłów, do miejsc w których planuje się nurkować. Systemy hydrauliczne pozwalają z łatwością zwodować łódź podwodną, gdy już znajdziemy się na miejscu.

Deep Blue jest zaprojektowany z myślą o krótkich, zwykle jednodniowych czarterach jako jednostka wspomagająca, na której komfortowo transportowane będą osoby zainteresowane nurkowaniem w oddalonych od portu miejscach. Do katamaranu dołącza się łódź podwodną firmy U-Boat Worx Submarines.

"Deep Blue jest spełnieniem moich żeglarskich doświadczeń" – twierdzi główny projektant Cedric Ardoin. “Atutem tego katamaranu jest możliwość dopasowania do potrzeb klienta poprzez stworzenie kabin dla załogi czy małych laboratoriów do wykonywania badań na miejscu” – dodaje.

Zdjęcia

Zobacz ofertę rejsów na sezon
20
Paź
2019
http://www.chertsey-electricians.co.uk/
Kategoria: inne
Nowy Staw
20
Paź
2019
20
Paź
2019
climax
Kategoria: inne
Chorzele
20
Paź
2019
cellinea na cellulit
Kategoria: inne
Niemodlin